טראמפ ממשיך להשתלח בחברי הבנק המרכזי

עליות קלות בארה"ב; באירופה מגמה חיובית; הזהב עולה לאחר 4 ימים של ירידות שערים

חדשות ספונסר 11/09/2019 15:20

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את המסחר ביציבות עם נטייה לעליות קלות, לאחר מגמה מעורבת אמש. 

 

הבוקר פורסם שסין צפויה לבצע הקלות במכסים על 16 סחורות מארה"ב מה שלא השפיע על השווקים בשלב זה. דונלד טראמפ התעורר מהשינה עם סדרת ציוצים נגד חברי הפד ובראשם הנגיד ג’רום פאוול, טראמפ טוען שעל הבנק המרכזי להוריד את הריבית ל-0 ואף נמוך מכך בכדי לממן מחדש את החוב של ארה"ב, הנשיא גם כינה את חברי ועידת השוק הפתוח "ראשי עצם". 

 

באירופה המדדים עולים זה היום החמישי ברציפות, הדקס מתחזק ב-0.9% הקאק עולה 0.6% כשמחר החלטת הריבית האחרונה של מריו דראגי והצפי להעמקת הריבית השלילית. 

 

אסיה ננעלה במגמה מעורבת מוקדם יותר, הניקיי עלה ב-0.96%, הונג קונג התחזקה ב-1.78% בורסת שנחאי נחלשה ב-0.4%. הזהב עולה קלות ונסחרת סביב 1,500 דולר לאונקיה, קוטע 4 ימי מסחר רצופים של ירידות שערים. אגרות החוב בארה"ב ממשיכות לסבול מלחץ של מוכרים, התשואה על אג"ח ל-10 שנים מטפסת היום ל-1.72%.

 

מניות בכותרות

 

גיים סטופ (GME) יורדת 17% לאחר שפרסמה דוחות כספיים חלשים. החברה הפסידה 32 סנט למניה מול צפי להפסד מתון יותר של 21 סנט. החברה פספסה גם בשורת ההכנסות ורשמה ירידה של 12% בחנויות זהות. החברה מורידה את תחזית המכירות להמשך השנה.

 

צ’רלס שווב (SCHW) חברת הברוקרז’ חותכת 600 משרות שהם כ-3% מכח העבודה שלה. החברה מנסה לחתוך בהוצאות בכדי להתמודד עם הירידה בריביות.

 

RH) RH) יורדת 2.3% לאחר פרסום הדוחות הרבעוניים. החברה הרוויחה 3.2 דולר למניה מול צפי של 2.7 דולר. החברה שידועה בשמה הישן ריסטורשן הרדוור ראתה את ההכנסות עוקפות את ציפיות השוק. יצרנית הרהיטים לבית מעלה את התחזית להמשך השנה בפעם השלישית, אך את השוק זה לא מרשים בשלב זה.

 

ג’נרל אלקטריק (GE) רוצה לגייס עד 3 מיליארד דולר ע"י מכירה של מניות שדה הנפט בייקר יוז. החברה החזיקה בשדה קרוב ל-50.4% נכון לסוף יוני.

 

פיליפ מוריס (PM) מעלה את הדיבידנד הרבעוני ב-3 סנט למניה ל 1.14 דולר. עליה של 2.6% למחזיקי המניות של ענקית הטבק.

 

קוסטקו (COST) מקבלת הורדת המלצה מתשואת יתר לתשואת שוק מאופנהיימר.

 

מיקרון (MU) מקבלת העלאת המלצה מנייטרלי לקניה מלונגבוו ריסרץ בעיקר בשל השיפור במחיר של שבבי הפלאש.

 

לחובבי מניות הקנביס טילריי (TLRY) מבצעת גיוס של 400 מיליון דולר במניות, המניה יורדת 2.8% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה