מקסיכם, חברת האם של נטפים, משנה את שמה לאורביה במסגרת מיתוג מחודש

במסגרת מהלך המיתוג מחדש יצרה החברה מדד חדשני, ה ImpactMark לבחינה עצמית של עמידת החברה ביעדיה; החברה תיסחר בשם זה בבורסת מקסיקו

חדשות ספונסר 05/09/2019 16:18

א+א-

MEXICHEM, חברת האם של נטפים, וחברה גלובלית העוסקת בתחומי הפתרונות לעולמות המסחר והתעשייה, חושפת את שמה החדש: Orbia. מאחורי השינוי עומדת מחויבות החברה למטרת העל שהציבה לעצמה - קידום איכות החיים ברחבי העולם.

 

במסגרת השינוי, מציגה Orbia מדד פנים ארגוני חדשני בשם ImpactMark . יצירת המדד משקפת תהליך שיהפוך את החברה לארגון ה מותאם לאתגרי העתיד ומוכוון אנשים. התהליך יכלול מינוף פעילותן של חמש הקבוצות העסקיות של החברה, המספקות מענה לאתגרי החיים, לטובת קידום מטרת העל - פעילות עסקית בת קיימא ארוכת טווח.

 

במסגרת האסטרטגיה העסקית של Orbia היא מרחיבה את פעילותה לתחומי פתרונות לאתגרים גלובליים כמו המחסור במזון, שמירה על מקורות המים, תכנון ערים חכמות וחיבור קהילות ברחבי העולם לתשתיות נתונים גלובליות. כל אלו מגבירים את מחויבותה המתמשכת של החברה לשיפור איכות חייהם של אנשים וקהילות ברחבי העולם.

 

מדד הImpactMark-  נוצר במטרה להשית רגולציה עצמית ולבדוק את עמידת החברה ביעדיה האסטרטגיים: יציבות פיננסית ארוכת טווח, קיימות סביבתית וקידום חברתי. ה- ImpactMark מודד את התקדמות החברה ב- 6 מימדים ויעודכן בכל שנה כך שישקף את התקדמות החברה לעבר יעדיה.

 

דניאל מרטינז-ואלה, מנכ"ל Orbia, מציין: "Orbia מקדמת חשיבה ארוכת טווח אשר נותנת ביטוי להשפעתה על אנשים, סביבה ורווחיות. האסטרטגיה שלנו מתבססת על גידול אורגני, התמקדות בלקוח ומיקסום ההחזר על ההשקעה (ROIC). אנו מאמינים שככל שנמשיך לפתח את החברה, נצליח ליצור ערך משמעותי עבור המשקיעים שלנו, לקוחותינו והקהילות סביבנו, כל זאת תוך מתן השראה לחברות אחרות לפעול באופן דומה".

 

רן מידן, מנכ"ל נטפים מציין: "השינוי הוא המשך טבעי להתפתחות המתמדת שלנו כחברה מונעת יעדים. הוא קיים בכל היבט של פעילות נטפים, החל מיוזמות אסטרטגיות המשלבות את הערכים שלנו, וכלה בקשר יומיומי עם הלקוחות, הספקים והעובדים שלנו.

 

התקבצות חמשת החברות העסקיות בקבוצת Orbia סביב מטרה מאוחדת תיצור שיתוף פעולה טוב יותר, סינרגיה והזדמנויות עסקיות חדשות ברחבי העולם. בסביבה העסקית של ימינו, התפתחות עסקית תוך הסתכלות ארוכת טווח על הסביבה בתוכה אנו פועלים, היא קריטית להצלחתה של החברה. "

 

 

המעבר של אורביה לשמה החדש, כולל אתר חדש, שינוי חזותי של פני המותג ו- ImpactMark דינמי. השינוי נכנס לתוקף באופן מיידי וייושם במוצריה ושירותיה של החברה כבר עכשיו, בשנת 2019.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה