עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

המדדים בבורסות ארה"ב עולים על רקע חידוש שיחות הסחר סין-ארה"ב בחודש הבא; דאו ג’ונס מזנק 1.45%; טבע צוללת 5%

חדשות ספונסר 05/09/2019 12:12

א+א- 1

בורסות ארה"ב נפתחו במגמה חיובית על רקע ידיעה על פגישה מספר 13 בין ממשלת ארה"ב לסינים בנוגע להסכמי הסחר. הפגישה צפויה להתקיים בתחילת אוקטובר רק ששכחו להזכיר שב-1 לאוקטובר צפויים מכסים נוספים מצד ארה"ב. מצד אחד מסרים פייסניים ורצון להתקדמות, בפועל עוד ועוד מכסים נכנסים לפעולה כשרק סיסמאות נזרקות לאוויר.

 

הבורסות הגלובליות שואבות עידוד ועולות, הדקס הגרמני עולה 0.8% הקאק מתחזק קרוב ל-1%, בריטניה יורדת 0.7% לאחר כשלונו הכפול של בוריס ג’ונסון אמש - כשל בהעברת חוק ליציאה ללא הסכם וסיכול ניסיון הבזק לבחירות.

 

באסיה עליות שערים הניקיי היפני עלה 2.3% שנחאי התחזקה ב 0.96%. הזהב יורד קלות אך נסחר מעל 1,550 דולר לאונקיה. מחר, יום שישי יפורסם נתון התעסוקה של חודש אוגוסט בארה"ב, סקר התעסוקה המקדים שפורסם לפני מספר דקות מראה על יצירה של 195K משרות מול צפי ליצירה של 148K.

 

מניות בכותרות

 

סיינה (CIEN) מדווחת על רווח של 71 סנט למניה מול צפי של 58 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק יחד עם הודעת החברה על כך שהיא בדרך הנכונה לצמיחה משמעותית והגדלת הריווחיות. מניות החברה עולות מעל 7% במסחר המוקדם.

 

סיגנט ג’ולריס (SIG) מדווחת על רווח של 51 סנט למניה מול צפי של 24 סנט בלבד. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. הכנסות לחנויות זהות ירדו ב-1.5% מול צפי לירידה של 3.1%. מניות החברה מזנקות 15% במסחר המוקדם.

 

קומקסט (CMCSA) מקבלת העלאת המלצה מתשואת שוק לתשואת יתר מאופנהיימר.

 

ליפט (LYFT) דויטשה בנק הגרמני חוזר על המלצת קניה למניה כשהיא נמצאת בשפל מאז הנפקתה, ומצפים לשיפור בתוצאות ברבעון הקרוב.

 

פאלו אלטו (PANW) דיווחה אמש על רווח של 1.47 דולר מול צפי של 1.42 דולר למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות של השוק. החברה הציגה תחזית ל 2020 מתחת לציפיות השוק למרות שהיא רואה ביקוש חזק למוצרי אבטחת הענן שלה. מניות החברה מזנקות מעל 8% במסחר המוקדם.

 

טוויטר (TWTR) כיבתה באופן זמני את היכולת לשלוח ציוצים באמצעות הודעות טקסט בעקבות כמה פריצות בפרופיל גבוה. נראה שחלק מהפריצות נגרמו מפגמי אבטחה ניידים.

 

חברת התרופות מלינקרודט (MNK) מתרסקת מעל 40% בעקבות שכירת חברת שירותים לארגון מחדש או הגשת פשיטת רגל. יצרנית התרופות היא בין יצרניות האופיואידים אשר עומדות כעת מול מספר רב של תביעות משפטיות.

 

מנכ"לית יצרנית המכוניות ג’נרל מוטורס (GM) תפגש היום עם הנשיא דונלד טראמפ לאחר שהאחרון האשים את החברה בבריחות הייצור וכוח העבודה לסין.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אחלה סיכום ששוב לא עלה באמריקאי|34|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    סימון1 05/09/2019 16:28