חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מדיפרסיה לאופוריה: עליות שערים נאות בפתיחת המסחר

החוזים העתידים ירוקים; הזהב נחלש לאחר העליות אמש; באירופה עליות שערים בעקבות הנעשה בבריטניה

חדשות ספונסר 04/09/2019 16:01

א+א- 1

בורסות ארה"ב מאותתות על פתיחת מסחר חיובית הבוקר על רקע מגוון הקלות גלובליות. בהונג קונג הודיעה הממשלה על ביטול חוק ההסגרה לסין לאחר חודשים רבים של מחאה. בתגובה ננעלה הבורסה שם בעליות שערים חדות של קרוב ל 4%.

 

בבריטניה ראש הממשלה בוריס ג’ונסון כשל בהעברת הברקזיט ומנסה ליזום בחירות חדשות, בית הנבחרים תמך בחוק המונע לפרוש מהאיחוד האירופי ללא הסכם. הלירה שטרלינג מתחזקת קרוב ל-1% מול הדולר.

 

הלילה פורסם במספר מקורות ששר האוצר ויועצים בכירים מנעו מטראמפ הזועם להכפיל את המכסים על הסינים עוד החודש בכדי למנוע קריסה בשווקים, בשלב זה נראה שהנשיא התרצה. בורסות אירופה אוהבות את הנעשה והן עולות בחדות בהתאם לחוזים העתידיים על מדדי ארה"ב, גרמניה עולה 1.1% צרפת מתחזקת ב 1.2%.

 

אסיה ננעלה בעליות שערים, הונג קונג התחזקה ב 3.9%, שנחאי ב 0.93% וגם טוקיו שנסגרת מעט מוקדם יותר התחזקה ב 0.15%. הזהב יורד קלות לאחר שאתמול נגע שוב בשיאו השנתי סביב 1,550 דולר לאונקיה, כעת נסחרת המתכת הזהובה במחיר של 1,538 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

טאפסטרי (TPR) בעלת המותג קואץ וקייט ספייד ממנה את ג’יד זייטלין למנכלה החדש. המנכ"ל הקודם ויקטור לואיס שכיהן בתפקיד 13 שנה ישאר יו"ר. מניות החברה עולות מעל 2% במסחר המוקדם.

 

טייסון פודס (TSN) חתכה אמש את תחזית הרווח להמשך השנה ל 5.3-5.7 דולר מהערכות שוק של 5.94 דולר למניה. החברה מתקשה מאוד בייצור הבקר וציינה את השפעת השריפה שהתרחשה לאחרונה באחד ממפעליה הגדולים בארה"ב. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

 

בוקס (BOX) הקרן האקטיביסטית סטאר בורד רכשה קרוב ל-7.5% במניות של חברת הענן. לטענת מנהלי הקרן החברה מתומחרת בחסר. מניות החברה מזנקות 8% במסחרה מוקדם.

 

סטארבקס (SBUX) יורדת מעל 3% במסחר המוקדם לאחר שסיפקה תחזית חלשה מהמצופה ל-2020.

 

קרוגר (KR) מוציאה הודעה ללקוחות שלא לשאת נשק בחנויותיה, בעקבות מהלך דומה של ענקית המעונאות וולמארט.

 

ההנפקות "המוצלחות" אובר (UBER) וליפט (LYFT) ימשיכו לרכז עניין גם היום לאחר שמניותיהן נפלו לשפלים חדשים מאז הנפקתן מוקדם יותר השנה.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מאניה אמתית

    אתמול עוד התלבטתי אם להפטר מ SOXL בהפסד......
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    שילקה 04/09/2019 16:48