חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בניו יורק, דאו ג’ונס נופל 1.02%

המכסים בין ארה"ב לסין נכנסו לתוקפם; הזהב הדולר מתחזק מול היואן; באירופה ירידות שערים

חדשות ספונסר 03/09/2019 16:45

א+א-

באיחור של יום לרגל הלייבור דיי, בורסות ארה"ב יפתחו את המסחר על רקע הכניסה לתוקף של המכסים החדשים ב-1 לספטמבר. החוזים העתידיים מקבלים את פני השוק בירידות של כ-0.7% במדדים המובילים.

 

הדולר נחלש מעט מול היואן לאחר שאמש התחזק והוא נסחר ברמה של 7.1830 דולר ליואן. למרות כל המסרים המפייסים בין סין וארה"ב ממחצית השבוע שעבר, השוק עושה בדיוק הפוך - עקום התשואות נשאר הפוך (אך הצטמצם מעט), היואן נסחר בשפל מול הדולר והחשוב ביותר המכסים נכנסו לתוקף. 

 

באירופה מתנהל המסחר בירידות שערים, הדקס וקאק יורדים 0.4% ו-0.5% בהתאמה. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, הונג קונג נחלשה ב-0.4% שנחאי עלתה 0.2%.

 

מניות בכותרות

 

טוויטר (TWTR) מעדכנת שהחשבון של המנכ"ל החברה מאובטח כעת. לאחר שנפרץ בשבוע שעבר ושלח בשמו ציוצים בעלי אופי גזעני.

 

ספארק טרפיוטיקס (ONCE) מודיעה יחד עם הרוכשת רוש השוויצרית, שהן מאריכות את תוקפו של הסכם הרכישה בגובה של 4.3 מיליארד דולר. הארכת המיזוג היא עד ל-1 לאוקטובר והוא נועד בשביל לעבור את התהליכים הרגולטוריים.

 

בעקבות הוריקן דוריאן שהכה בסוף השבוע בקריביים חברות הקרוזים, רויאל קריביאן (RCL), קרניבל קרוז (CCL) ונורווגיאן קרוז ליין (NCLH) יסבלו מירידה של כ-5 סנט למניה ברבעון הקרוב, כך לפי האנליסט של נומורה.

 

אמזון (AMZN) מקבלת העלאת מחיר יעד מ-2250 דולר ל-2600 דולר מ-RBC קפיטל.

 

בוסטון ביר קומפני (SAM) מקבלת הורדת המלצה לתשואת חסר מהחזק, מג’פריס.

 

4 מניות שבבים מקבלת העלאת המלצה מאברקור ISI: KLA טנקור (KLAC) תשואת יתר ומחיר יעד של 175 דולר; לם ריסרץ (LRCX) תשואות יתר ומחיר יעד של 250 דולר; אפלייד מטריאלס (AMAT) העלאת מחיר יעד מ 50 ל 56 דולר; ווסטרן דיגיטל (WDC) תשואת שוק ומחיר יעד של 50 דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה