חדשות וול סטריט ושווקי העולם

התנודתיות בשווקים נמשכת לפני פתיחת המסחר בניו יורק

החוזים העתידים עברו לירידות שערים; הזהב נסחר מעל 1,550 דולר לאונקיה; באירופה ירידות שערים

חדשות ספונסר 28/08/2019 15:45

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח במגמה שלילית לאחר שאמש נעלו המדדים את המסחר בירידות שערים לאחר פתיחת מסחר חיובית. אין כל התקדמות במלחמת הסחר בין סין לארה"ב ואמש ציינו הסיניים שוב, שלא קבלו כל שיחה מהנשיא דונלד טראמפ. 

 

הזהב נסחר ביציבות סביב 1,550 דולר לאונקיה וממשיך לספק מקלט למשקיעים. היפוך העקום ממשיך להעמיק והפער בין תשואות העקום מגיע ל 4.4 נקודות בסיס. 

 

הדולר ממשיך להתחזק מול היואן ונסחר ברמה של 7.1670. באירופה מגמה שלילית על רקע הכותרות מבריטניה על השעיית הפרלמנט הבריטי במהלך חודש ספטמבר, במטרה ברורה למנוע ממנו ליזום חוק שיאסור על פרישה חד צדדית מגוש האירו. הדבר דרוש את אישורה של המלכה. הדקס וקאק הצרפתי יורדים 1.1%. 

 

באסיה נרשמה הלילה מגמה מעורבת, בורסת טוקיו ננעלה בעליה של 0.14%, ואילו הונג קונג ירדה 0.2%.

 

 מניות בכותרות

 

יצרנית השעונים מובדו (MOV) דיווחה על רווח של 36 סנט למניה ומפספסת את תחזיות השוק לרווח של 50 סנט. הכנסות החברה אכזבו גם את ציפיות האנליסטים, החברה חותכת את תחזית ההכנסות לשנה ומציינת את תנודתיות המטבעות, מלחמת הסחר וחוסר יציבות בסביבה העסקית העולמית (במילים אחרות האטה). מניות החברה יורדות 20% במסחר המוקדם.

 

ג’ט בלו (JBLU) מקבלת המלצה מדויטשה בנק לקניה, בדויטשה טוענים שירידה של 15% בתקופה האחרונה מביאה להזדמנות כניסה כשלחברה מאזן טוב והיא נהנת משוק יציב.

 

הוולט פקרד אנטרפריס (HPE) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר שאמש דיווחה על רווח של 45 סנט למניה מול צפי לרווח של 40 סנט בלבד. הכנסות החברה מנגד היו מעט מתחת לתחזיות השוק. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה והמשקיעים רואים בכך רוח גבית בשלב זה.

 

טיפניס (TIF) הרוויחה ברבעון האחרון 1.12 דולר למניה מול צפי שוק של 1.04 דולר. הכנסות לחנויות זהות היו מתחת לציפיות השוק, החברה מציגה צמיחה דו ספרתית בחנויות היוקרה בסין והיא מעלה את הצפי להמשך השנה. מניות החברה עולות 1.7% במסחר המוקדם.

 

אינטל (INTC) יחד עם שותפיה העסקים צפויה להנפיק את חברת אבטחת הסייבר מקאפי לפי שווי של 8 מיליארד דולר, על פי דיווח של סוכנות בלומברג.

 

הרשי (HSY) רוכשת את חברת התזונה "וואן ברנדס" בעסקה של 325 מיליון דולר. העסקה צפויה להיות מושלמת ברבעון הרביעי של השנה.

 

פאפא גונס (PZZA) מקבלת המלצה לקניה מהחזק מחברת סטיפל ניקולס. החברה מעלה את מחיר היעד של רשת הפיצריות הצומחת מ-42 דולר ל-60 דולרים למניה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה