האם גם היום טראמפ ימנע מהשווקים לקרוס?

אירופה נסחרת בירידות שערים חדות; עקום תשואות האג"ח בארה"ב מתהפך ומראה על מיתון קרב; הזהב מתאושש לאחר הירידות אמש

חדשות ספונסר 14/08/2019 15:37

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בירידות שערים חדות לאחר שאמש טרף הנשיא טראמפ את הקלפים עם השהיית המכסים על סין אשר תוכננו לתחילת ספטמבר. באופן לא מפתיע ההודעה יצאה בדיוק עם פתיחת המסחר ומירידות קלות המדדים עברו לעליות שערים חדות אשר החזיקו עד לנעילה. מאוחר יותר פרסמו המוצרים שעליהם לא יוטל המס וגם הטענות של הנשיא בכך שהוא חושש מעלית מחירים בעונת החגים הקרובה. המכסים יעלו כמתוכנן (נכון להיום) רק ב 15 לדצמבר.

הזהב אשר נחלש אתמול שב להתחזק היום והוא נסחר ברמה של 1515 דולר לאונקיה. מדדי אירופה נסחרים בירידות שערים חדות מאוד, הדקס והקאק יורדים כ 2%. באסיה הגיבו בחיוב להודעה של הנשיא, אולם גם שם לא היו זיקוקים בבורסות והם עלו בשיעורים מתונים. הניקיי התחזק ב 1%, הונק קונג עלתה 0.1% לאחר ששדה התעופה נפתח לתנועה לאחר יומיים של השבתה.

 

מניות בכותרות

מייסיס (M) צונחת מעל 11% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים. החברה דיווחה על רווח של 28 סנט למניה מול צפי של 53 סנט, הכנסות החברה היו מתחת לציפיות והחברה חותכת את התחזית להמשך השנה.

 

חברת הקנביס טילריי (TLRY) צונחת 11% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה אמש על הפסד גבוה מהצפוי למרות שעקפה בתחזית ההכנסות.

 

לוקין קפה (LK) מדווחת על הפסד של 48 סנט למניה מול צפי להפסד של 43 סנט וזה למרות שעקפה את תחזית ההכנסות. החברה פותחת סניפים בקצב מואץ בסין כדי לעקוף את סטארבקס. המשקיעים מאוכזבים מהתוצאות ושולחים את המניה לירידות של מעל 7% במסחר המוקדם.

 

סי בי אס (CBS) מקבלת הורדת המלצה לתשואת חסר מתשואת יתר מברנשטיין בגלל יציאת המיזוג אל הפועל עם ויאקום.

 

WWE (WWE) מקבלת המלצת קניה מרוסנבלט בסיקור ראשוני למניה. לטענתם יש במניה אפסייד של לא פחות מ 30 על מחיר הסגירה אמש.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה