הלחץ בשווקים נמשך: החוזים העתידיים מאותתים על ירידות שערים בפתיחת המסחר

אירופה נסחרת בירידות שערים; המשקיעים ממשיכים לחפש מקלט בזהב; אסיה ננעלה בירידות שערים

חדשות ספונסר 13/08/2019 15:41

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח בירידות שערים קלות לאחר שאמש ירדו המדדים המובילים בארה"ב מעל אחוז בעקבות החששות מהצמיחה הגלובלית. מוקדם יותר באסיה ננעל המסחר במגמה שלילית, הניקיי היפני ירד 1.11% בורסת הונג קונג ירדה 2.1% והיא נסחרת בשפל של 7 חודשים. אירופה נסחרת במגמה שלילית, הדקס יורד 1%, כשמוקדם יותר פורסם סקר ה- ZEW, מדד סנטימנט העסקים בגרמניה, ומגלם המשך התדרדרות בכלכלה כשאשר הראה קריאה של 44- נקודות כשהצפי היה ל 28-. הפוטסי הבריטי וקאק הצרפתי יורדים 0.7%.

 

הזהב מתחזק היום לגבוה שנתי חדש ונסחר כבר ברמה של 1527 דולר לאונקיה, נראה שחלק ניכר מהמשקיעים בעולם מחפשים מקלט לנעשה בשווקים מה שלא קרה בכל המשברים/מימושים של השנים האחרונות.

 

מניות בכותרות

אדבנס אוטו פארטס (AAP) מדווחת על רווח של 2 דולר למניה מול צפי של 2.21 דולר למניה. הכנסות החברה היו גם כן מתחת לציפיות השוק כשהחברה מציינת שהרבעון האחרון היה "מאתגר". מניות החברה צונחות 8% במסחר המוקדם.

 

ג’י די קום (JD) רשת הקמעונאות הסינית, מזנקת קרוב ל 7% במסחר במוקדם לאחר שפרסמה את תוצאותיה הרבעוניים ששיקפו עליה של 23% הכנסות לרבעון מעבר לציפיות השוק.

 

וריזון (VZ) החברה מדווחת על מכירה של אתר הבלוגים Tumblr בסכום לא ידעו לוורד פרס דוט קום. וריזון רכשה אתר הבלוגים ב 2017 יחד עם רכישת יאהו והיא החלה לחפש רוכש מוקדם יותר השנה.

 

אקמאי טכנולוגיות (AKAM) מגייסת מיליארד דולר באג"ח להמרה. החברה מתכוונת לבצע רכישה חוזרת של מניות בסכום של 50 מיליון דולר.

 

קרן הגידור 3 פוינט הגדילה החזקה בנטפליקס (NFLX) ברבעון האחרון. לפי דיווח של החברה היא מחזיקה 500 אלף מניות של נטפליקס גידול של 25% מהדיווח הקודם.

 

מקדונלדס (MCD) מקבלת המלצת קניה בסיקור ראשוני של MKM פרטנרס. "צמיחת המכירות המקומית והבינלאומית קיימת עבור רשת המסעדות" כך לפי אנליסטים בחברה.

 

טנסנט מיוסיק (TME) הרוויחה 67 סנט למניה מול צפי של 60 סנט. חברת שירותי המוסיקה הסינית פספסה בשורת ההכנסות. החברה רואה האטה בהכנסה החודשית מלקוחות המשקפת צמיחה איטית ביותר של החברה מיום הקמתה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה