המסחר בארה”ב נפתח בעליות

טבע פרסמה דוחות מעורבים לאחר שצנחה אמש לשפל חדש; הנפט יורד היום; הורדות ריבית של בנקים מרכזיים בעולם תומכים בראלי בשוק האג"ח

חדשות ספונסר 07/08/2019 15:29

א+א-

המסחר בארה"ב צפוי להפתח ביציבות לאחר ההתאוששות אמש. נזכיר שלפני יומיים ראו המדדים את יום המסחר הגרוע ביותר השנה עם ירידות של 3% ומעלה במדדים במובילים. אתמול התאוששו המדדים כשעדיין השווקים חווים תנודתיות גבוהה מהרגיל. 

 

באירופה נרשמות כעת עליות שערים. הדקס והקאק מתחזקים ב 1.1%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת יפן ירדה 0.33%. בהונג קונג סגר מדד ההנג סנג בעליה מינורית של 0.08%. הנפט נסחר במגמה שלילית חבית מסוג לייט קרוד נסחרת סביב 53.4 דולר לחבית ירידה של 0.4% משער הסגירה אמש. 

 

עקומי התשואות באג"ח ממשיכים להטריד את הכלכלנים ומצביעים על האטה כלכלית והורדות ריבית. הבנקים המרכזיים של הודו, תאילנד וניו זילנד הורידו את הריבית היום בעקבות הפדל ריזרב.

 

מניות בכותרות

 

טבע (TEVA) מדווחת על רווח של 0.6 דולר למניה מול צפי של 0.58 דולר. הכנסות החברה היו מעל לתחזיות השוק והחברה מאשררת את התחזית השנתית שלה. מכירות הקופקסון פספסו את תחזית ההכנסות ונראה שהשחיקה במעמדה של תרופת הדגל ממשיכה לפגוע בחברה. בנוסף החברה עברה לתזרים מזומנים שלילי.

 

רשת בתי המרקחת CVS (CVS) מדווחת על רווח של 1.89 דולר למניה מול צפי של 1.69 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהמכירות לחניות זהות עלו ב 4.2%. מניות החברה עולות 5% במסחר המוקדם.

 

סייבר ארק (CYBR) מדווחת על רווח של 59 סנט למניה מול צפי לרווח של 47 סנט. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. בסיס הלקוחות האיתן הגדיל את ההכנסות והחברה מעלה את התחזית השנתית שלה.

 

וולט דיסני (DIS) יורדת במסחר המוקדם מעל 4% לאחר פספוס גס בדוחות אמש. החברה הרוויחה 1.35 דולר מול צפי של 1.75 דולר. הכנסות החברה גם פספסו את השוק. לדברי החברה הוצאה של 70 מיליארד דולר ברכישת נכסי 21 סנצ’רי השפיעה על השורה התחתונה. 

 

ווין ריזורטס (WYNN) דיווחה אמש לאחר המסחר על רווח של 1.44 דולר למניה מעט מעל ציפיות השוק. החברה מדווחת על חוזק במקאו והכנסות מעל הצפי בלאס וגס שעזרו להם להביא את רף ההכנסות מעל ציפיות השוק. מניות החברה נסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

הרץ השכרת רכב (HTZ) עולה מעל 5% במסחר המוקדם לאחר תוצאות הרבעון אמש. החברה מדווחת על רווח של 74 סנט למניה מול צפי של 37 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק ועל פניו מספקים את המשקיעים לפחות בשלב זה.

 

סולר אדג’ (SEDG) מזנקת כ-20% במסחר המוקדם לאחר תוצאות חזקות מאוד לרבעון האחרון והעלאת התחזית השנתית של החברה. החברה הרוויחה 94 סנט למניה מול צפי ל-83 סנט. העלאת תחזית הכנסות מ-324/5 מיליון ל-395-410 מיליון דולר ברבעון השלישי מטריפים את המשקיעים (ובצדק).

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה