חדשות וול סטריט ושווקי העולם

Seedo חתמה על הסכם למתן ליסינג בהיקף של 30 מיליון דולר

זוהר לוי, מנכ"ל סידו: "הסכם הליסינג יאפשר הגדלת מעגל הלקוחות גם למי שמעדיף לפרוס את עלות המתקן על פני תקופה ארוכה מסיבה כלכלית או אחרת"

חדשות ספונסר 06/08/2019 14:49

א+א-

חברת Seedo, יצרנית מתקנים רובוטיים לגידול קנאביס, חתמה על הסכם למתן ליסינג בהיקף של 30 מיליון דולר. ההסכם יאפשר למגדלי קנאביס ביתיים להנות מתוכנית ליסינג של פריסת תשלומים וקבלת שירות בדומה לנהוג בעולם הרכב ובתחומים נוספים.

 

סידו פיתחה מערכת אוטומטית לגידול קנאביס רפואי משלב ההנבטה ועד לקבלת היבולים הפועלת בתוך מבנה אטום החסום בפני מזיקים ומחלות צמחים ולכן גם נקי מחומרי הדברה. תהליך הגידול הממוכן מנוהל על ידי אלגוריתם המפענח את מצב וצרכי הצמח בעזרת טכנולוגיות ניתוח תמונה וקובע מינון מדויק של דישון, השקיה וטמפרטורות. טכנולוגיה נוספת של לימוד מכונה מאפשרת לרובוט לשפר את ביצועי הגידול על ידי הסקת תובנות ממחזורי גידול קודמים. המגדל יכול לצפות מרחוק בתהליכי הגידול באמצעות וידיאו ומקבל נתונים על ההתקדמות.

 

הסכם הליסינג יציע ללקוחות מסלולים של 3 או 5 שנים ויכלול את תא הגידול הביתי הרובוטי, אחריות, ותחלופה של מתכלים: דשן, מצע גידול, בלון Co2, חומרי הזנה. העלות של תא הגידול כיום היא 2400 דולר.

 

לדברי זוהר לוי, מנכ"ל סידו, הסכם הליסינג יאפשר הגדלת מעגל הלקוחות גם למי שמעדיפים לפרוס את עלות המתקן על פני תקופה ארוכה מסיבה כלכלית או אחרת. החיסכון הכספי שמושג מגידול עצמי לעומת רכישת קנאביס רפואי יכסה את התשלום החודשי ואף יותיר רווח בידי המגדלים. הביקוש לקנאביס נקי מכימיקלים מזיקים הולך וגובר בעולם, במיוחד כשהוא מיועד לאנשים חולים ורגישים. משתמשים רבים מעדיפים לגדל את הקנאביס בכוחות עצמם בסביבה מבוקרת ועם מיכשור שדואג לצרכי הצמח ואנו מספקים דרישה זו.

 

סידו נסחרת בארה"ב בסימול SEDO. לאחרונה הצטרפו אליה כמשקיעים וחברי דירקטוריון דניאל בירנבאום, מנכ"ל סודהסטרים, עו"ד פנינת ינאי וד"ר ג’ינדאיי פרייזר, ששימשה יועצת בכירה של קונדוליסה רייס וממונה על אפריקה במשרד מזכיר המדינה בממשל בוש.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה