יום המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים, דאו ג’ונס עולה 0.3%

קוקה קולה מזנקת לאחר הדוחות; באירופה עליות שערים; ויזה וסנאפ צט ידווחו לאחר נעילת המסחר

חדשות ספונסר 23/07/2019 16:50

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים לאחר דו"חות טובים של קוקה קולה, יוניטד טכנולוג’יס וביוג’ן אשר פרסמו לפני המסחר. בבריטניה נבחר בוריס ג’ונסון לראש הממשלה החדש הפוטסי הבריטי עולה 1% והדקס מתחזק ב 1.7%. 

 

מוקדם יותר ננעלו בורסות אסיה בעליות שערים, הניקיי היפני התחזק ב 0.95% וסין עלתה ב 0.45%. הנפט יורד קלות למחיר של 56 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.

 

מניות בכותרות

 

ביוג’ן (BIIB) הרוויחה 9.15 דולר למניה מול צפי של 7.53 דולר, הכנסות החברה גם כן עקפו את ציפיות השוק. החברה העלתה את התחזית השנתית שלה ובתגובה מניות החברה עולות כ-2% במסחר המוקדם.

 

קוקה קולה (KO) מזנקת מעל 3% לאחר שפרסמה את תוצאותיה לרבעון השני. החברה מציגה רווח של 73 סנט מול צפי של 71 סנט, הכנסות החברה גם כן עקפו את ציפיות השוק. החברה מעלה את התחזית השנתית שלה בשל ביקוש גובר למוצריה.

 

סוכנות הביטוח טרוולרס (TRV) פספסה בשורת הרווח, החברה מציגה רווח של 2.02 דולר מול צפי של 2.28 דולר. הכנסות החברה כן עמדו בציפיות השוק. מניות החברה יורדות 1% במסחר במוקדם.

 

יוניטד טכנולוג’יס (UTX) הרוויחה 2.2 דולר למניה מול צפי של 2.05 דולר. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק, יחד עם העלאת תחזית להמשך השנה, שולחים את המניה לעליות שערים של מעל 2% במסחר המוקדם.

 

האליברטון (HAL) פרסמה את תוצאותיה לרבעון השני של השנה. החברה הרוויחה 35 סנט למניה מול צפי לרווח של 30 סנט. הכנסות החברה לעומת זאת היו מעט מתחת לציפיות השוק, החברה מרוצה מתוצאות הרבעון וציינה גידול ברווח בפעילות הבינלאומית שלה.

 

יצרנית הצעצועים הסברו (HAS) עולה מעל 5% לאחר פרסות תוצאותיה לרבעון השני. החברה מדווחת על רוחח של 78 סנט למניה מול צפי של 50 סנט. הכנסות החברה עקפו את ציפיות השוק הודות לביקוש חזק לדמויות של הנוקמים בעקבות הסרט האחרון בסדרה שיצא מוקדם יותר השנה.

 

לוקהיד מרטין (LMT) עולה 1.6% במסחר המוקדם לאחר התוצאות הכספיות של הרבעון השני. החברה מציגה רווח של 5 דולר למניה, 23 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק ובנוסף, החברה העלתה את התחזית השנתית.

 

אפל (AAPL) במגעים מתקדמים לרכישת חטיבת השבבים למובייל של אינטל ע"פ הוול סטריט ג’רנל. ע"פ מקורות העסקה צפויה להסגר בשבוע הבא לפי שווי של 1 מיליארד דולר.

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה