ירידות קלות בפתיחת המסחר בארה”ב, נטפליקס מתרסקת 11%

אירופה נסחרת בירידות; שלל מדווחות אמש לאחר המסחר והיום לפני; הנפט עולה קלות בעקבות המתיחות באירן

חדשות ספונסר 18/07/2019 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בירידות שערים קלות בעקבות אכזבה מהדו"חות של נטפליקס ו-IBM, לאחר המסחר תדווח מיקרוסופט. באירופה נסחרים המדדים בירידות שערים, הדקס יורד 0.6% בריטניה נחלשת ב 0.4%. 

 

אסיה ננעלה בירידות שערים מוקדם יותר, הניקיי היפני ירד 2% בשנחאי ירידה של 1%. הנפט עולה קלות לאחר שאירן עצרה מכלית נפט זרה סמוך לחופיה. הדיווחים על כך סותרים, חלק מהמקורות אומרים שזו נחטפה, מקורות אירניים לעומת זאת אומרים שהספינה שידרה אותו מצוקה.

 

מניות בכותרות

 

נטפליקס (NFLX)  צוללת מעל 10% במסחר המוקדם לאחר אכזבה מהדוחות. החברה עקפה את התחזיות עם רווח של 0.6 דולר מול צפי של 0.56 דולר. לראשונה מזה 8 שנים החברה חוותה ירידה בכמות המנויים בארה"ב, הכנסות מתחת צפי וגידול של חצי מהצפי במנויים מחוץ לארה"ב.

 

אייביאם (IBM) דיווחה על רווח של 3.17  דולר למניה מול צפי של 3.07 דולר. הכנסות החברה היו בתחזיות השוק. הרווח מגיע מתחום הענן אך ההכנסות של החברה ירדו רבעון רביעי ברציפות.

 

אפל (AAPL) מקבלת העלאת המלצה לתשואת יתר מתשואת שוק מריימונד גיימס.

 

מורגן סטנלי (MS) פרסמה את תוצאותיה לרבעון השני של השנה עם רווח של 1.23 דולר, 9 סנט מעל ציפיות השוק. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. הרבעון מבטא סולידיות כמעט בכל התחומים העסקיים שלה ללא כל סעיפים חד פעמיים כאלה ואחרים.

 

יוניטד הלת’ (UNH) פרסמה גם היא את תוצאות הרבעון, החברה מדווחת על רווח של 3.6 דולר למניה, 15 סנט מעל תחזיות השוק. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. החברה מעלה את התחזית השנתית שלה. מניות החברה לא מתרגשות מהחדשות ונסחרות ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

יצרנית הטבק פיליפס מוריס (PM) מזנקת 4% במסחר המוקדם לאחר פרסום התוצאות לרבעון האחרון. החברה מציגה רווח של 1.46 דולר מול צפי של 1.32 דולר הכנסות החברה גם כן היו מעל ציפיות השוק ויחד עם העלאה של התחזית השנתית.

 

ענקית התעשייה הוניוול (HON) עקפה את התחזיות ב-2 סנט עם רווח של 2.1 דולר למניה. ההכנסות אכזבו את השוק והיו מתחת לצפי. הביקוש לחלקי חילוף בתחום התעופה היו גבוהים מהציפיות ולכן החברה מעלה את התחזית המכירות האורגניות שלה להמשך השנה.

 

איביי (EBAY) מזנקת מעל 5% לאחר הדוחות אמש, החברה הרוויחה 68 סנט למניה מול צפי ל-62 סנט. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה מעלה את תחזית הרווח להמשך השנה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה