מפעיל תקשורת Tier 1 באפריקה בחר בסרגון להמשך שדרוג הרשת הסלולרית

סרגון מספקת למפעיל התקשורת פתרונות תמסורת אלחוטית מתקדמים לטובת הרחבת כיסוי רשת ה-4G ופתרונות תקשורת פס-רחב למגזר העסקי על בסיס תדרים עם רישיון

חדשות ספונסר 18/07/2019 12:12

א+א-

סרגון נטוורקס (נאסד"ק: CRNT), הפועלת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי לקוח קיים, מפעיל תקשורת בדרג Tier 1 באפריקה, החליט להגדיל את חלקה של סרגון בפרויקט לחידוש והרחבת שדרת הרשת הראשית (backbone) באמצעות פלטפורמת ה-IP-20, אשר תחליף ציוד מתחרה.

 

בנוסף, מפעיל התקשורת בחר בסרגון כדי להרחיב את פעילותו במגזר העסקי הודות לפתרונותיה המאפשרים העברת מידע במהירות גבוהה, באופן סקלאבילי וללא צורך ברישוי תדרי ספקטרום נוספים. לצורך כך, סרגון קיבלה ברבעון השני הזמנות בהיקף של 3.8 מיליון דולר עבור רכישת ציוד הרשת ואספקת שירותים.

 

סרגון מסייעת למפעיל התקשורת לשדרג ולהרחיב את הרשת לטכנולוגיית הדור הרביעי (4G) במהירות כדי להבטיח כיסוי ארצי ולצמצם את הפער הדיגיטלי ברחבי המדינה. פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון מחליפה את הרשת הקיימת של המפעיל ברשת בעלת ביצועים גבוהים הרבה יותר וכן יעילה יותר, אשר עושה שימוש בספקטרום הרשת הקיים להעברת קיבולת מידע גבוהה תוך שימוש מופחת משמעותית בציוד רשת, אנרגיה ועומס על תרני תקשורת – וכל זאת בעלויות מופחתות.

 

במטרה לתמוך באסטרטגיה של המפעיל לצמיחה ובידול פעילותו במגזר העסקי, פלטפורמת ה-IP-20 של סרגון מספקת קישוריות במהירות גבוהה המתבססת על ספקטרום תדרי מיקרוגל הדורשים רישיון שימוש. פתרון זה מאפשר למפעיל התקשורת יתרונות מהירים משמעותית ואמינים אל מול המתחרים, אשר להבדיל, עושים שימוש בתדרים אשר אינם דורשים רישיון.

 

"סרגון מחויבת לסייע ללקוחותיה באפריקה לחדש את הרשתות המסורתיות שלהם ולהאיץ את פריסת רשת הדור הרביעי (4G), כמו גם לספק קישוריות לעסקים על מנת לעודד צמיחה כלכלית ורווחה", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "פתרונות התמסורת האלחוטית של פלטפורמת ה-IP-20 שלנו ניתנים להרחבה בקלות, לפריסה מהירה, ומספקים קיבולת רשת גבוהה לתמיכה בצרכיי הקיבולת הנוכחיים והעתידיים של לקוחותינו ובהיערכותם לדור החמישי (5G)".

 

טכנולוגיית ריבוי הליבות של סרגון מספקת שירותי תמסורת אלחוטית בדור חמישי (5G) תוך ניצול מינימאלי של ספקטרום התדרים, אנרגיה ומשאבים נוספים. פתרונות החברה מאפשרים להשיג הגברת יעילות, כמו גם מעבר פשוט ומהיר לרשתות מתקדמות. החברה מציעה מגוון שירותים המבטיחים פריסה יעילה של רשתות תקשורת ואופטימיזציה להשגת הערך הגבוה ביותר עבור לקוחותיה. פתרונות החברה הוטמעו ביותר מ-460 ספקי שירותי תקשורת, כמו כן בקרב מאות חברות שבבעלותן רשתות תקשורת פרטיות, ביותר מ-130 מדינות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה