פתיחה יציבה בארה”ב, גולדמן זאקס מזנקת 2.5% אחרי הדוחות

עונות הדוחות תופסת תאוצה; דומינוס פיצה מאכזבת את השוק; אירופה נסחרת במגמה חיובית

חדשות ספונסר 16/07/2019 16:45

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח ביציבות. המדדים ממשיכם להיות חיוביים על רקע אופטימיות לירידת ריבית וחוסר בהתפתחויות במלחמת הסחר. עונת הדוחות תמשיך להיות ברקע כשהיום ימשיכו לדווח הבנקים הגדולים בהם גולדמן זאקס ו-ג’י פי מורגן. 

 

הנפט נסחר בעליות שערים קלות סביב 60 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. אירופה נסחרת במגמה חיובית, הדקס וקאק עולים ב-0.3% ו-0.5% בהתאמה. אסיה ננעלה במגמה מעורבת הונג קונק עלתה 0.2% ואילו יפן חזרה להסחר בירידות של 0.7% בנעילת המסחר לאחר יום של חופש.

מניות בכותרות

דומינוס פיצה (DPZ) צוללת 7% המסחר המוקדם לאחר שהחברה הציגה רווח של 2.19 דולר מול צפי של 2.2 דולר למניה. המכירות היו חלשות ומתחת לציפיות השוק למרות גידול בארה"ב של 3% שגם הוא היה מתחת לקונצנזוס.

 

גולדמן זאקס (GS) הרוויחה 5.81 דולר למניה מול צפי ל-4.89 דולר בלבד ברבעון השני. הכנסות החברה היו גבוהת מהציפיות דבר שגורם לחברה להרים את הדיבידנד הרבעוני ל-1.25 דולר מ-0.85 דולר. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

 

ג’י פי מורגן (JPM) מציג רווח של 2.82 דולר למניה לרבעון השני מול צפי של 2.5 דולר, הרווח כולל בתוכו 23 סנט ברווח מס. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק אולם הרווחיות מהלוואות ירדה בגלל צפי להורדות ריבית. מניות הבנק יורדות מעל 1.5% במסחר המוקדם.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) נסחרת ללא שינוי במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות לרבעון השני של השנה. החברה מציגה רווח של 2.58 דולר למניה מול צפי של 2.46 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות יחד עם העלאת תחזית המכירות להמשך השנה.

 

טסלה (TSLA)  מורידה מפס הייצור את דגמי מודל X ו S במטרה להקל על פסי הייצור. החברה חותכת את המחיר למודל 3 סדן הפופלרי שלה.

 

פייפל (PYPL) השיקה את שירות העברת הכספים הבינלאומי שלה שיקרא XOOM. השירות הושק בבריטניה ובעוד 31 מדינות נוספות באירופה.

 

חברת שירותי התחבורה JB האנט (JBHT) עולה 7% במסחר המוקדם לאחר פרסום תוצאותיה לרבעון השני של השנה. החברה מציגה רווח של 1.23 דולר מול צפי של 1.35 דולר. הכנסות החברה עמדו בצפי. הפגיעה בשורה התחתונה הגיעה מעלויות ביטוח גבוהות מהצפוי.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה