חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ירידות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס יורד 0.47%; סקטור הפארמה במרכז לאחר שהנשיא טראמפ הבטיח שיוריד את מחירי התרופות בארה"ב; המשקיעים ממתינים לנאום יו"ר הפד בקונגרס הערב

חדשות ספונסר 09/07/2019 16:47

א+א-

אחרי סגירה שלילית אתמול בהובלת מניות הטכנולוגיה,  בורסות ארה"ב נפתחו גם היום בירידות שערים. החוזים העתידיים נסחרו לפני פתיחת המסחר בירידות של עד 0.35%. המשקיעים ממתינים לנאום של יו"ר הפד ג’רום פאוואל בפני הקוגרס, שיתקיים היום. היום גם יתפרסם סקר המשרות הפתוחות לחודש מאי.

 

המסחר באירופה מתנהל בירידות שערים, כאשר מדד הדקס מאבד אחוז בהובלת דויטשה בנק שנופל 4%. מדד הקאק יורד בחצי אחוז. מחיר הדלק עולה היום מעל 65$ לחבית על רקע המשך הקיצוץ של אופק בייצור הנפט.

 

מניות בכותרות:

 

פפסיקו (PEP) חברת המשקאות והחטיפים, פרסמה תוצאות רבעוניות טובות מהצפוי, והמניה עולה 1% בטרום. פפסיקו הציגה רווחים של 1.54$ למניה ורווח של 16.45 ביליון דולר, לעומת רווח צפוי למניה של 1.5 דולר למניה אותו חזו האנליסטים.

 

M3 – מניות החברה נפלו בלמעלה מאחוז לאחר שאנליסטים מRBC הורידו את ההמלצה מתשואת יתר לתשואת סקטור וחתכו את מחיר המניה מ-207 דולר ל-176 דולר למניה.

 

פייסבוק – מהחברה נמסר כי נציגיה לא הוזמנו לועידת הבית הלבן הנערכת בהמשך השבוע. הנשיא דונלד טראמפ האשים את פייסבוק בהיותה משוחדת נגד רפובליקנים.

 

הילטון – אנליסטים של ג’י. פי מורגן מורידים את המלצתם על החברה מתשואת יתר לניטרלי. "הערכות שווי גבוהות, ביצועי המניה לאחרונה והאטה במגמות בתעשייה מצביעים על צמצום האפסייד של מניות החברה", סיכמו בגי’ פי מורגן.

 

סנאפצ’אט (SNAP) – קרדיט סוויס מעלה את מחיר היעד של החברה מ-15 ל-18 דולר למניה, ואומר כי לחברה יש עדיין מקום לגדול ולהגדיל את היקף הפרסום כדרך להשיג צמיחה ברווחיות. המניה עולה אחוז בטרום.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה