חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פורטינט מרחיבה את פורטפוליו ה-FortiCloud ומתמקדת בתחום האבטחה כשירות

שירותי ה-FortiCloud מספקים אופציות לפלטפורמות עבור משתמשי קצה; מאפשר ללקוחות לייעל את הקורלציה בין ספקי פתרונות אבטחה לצורך התמודדות עם איומים.

חדשות ספונסר 04/07/2019 12:00

א+א-

חברת פורטינט (נאסד"ק: FTNT), העוסקת בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על הרחבת פתרונות האבטחה-כשירות (SaaS) לתחום הענן. פתרונות ה-FortiCloud החדשים מספקים פורטפוליו מקיף של שירותי ניהול-כשירות (MaaS) ושירותי אבטחה-כשירות. מגוון השירותים החדשים מספקים לשותפים וללקוחות החברה את היכולת לבחור פתרונות אבטחה וניהול ענן קלים להטמעה וניהול, גמישים וניתנים להתאמה ככל שהעסק גדל. בנוסף, פורטפוליו שירותי ה-FortiCloud מאפשר ללקוחות לאחד בין מספר ספקי פתרונות אבטחה כדי לייעל את הקורלציה ביניהם לצורך התמודדות עם איומים.

 

שירותי ה-FortiCloud מספקים אופציות לפלטפורמות עבור משתמשי קצה, כאשר שירותים רבים זמינים על פלטפורמות מרובות כמו כלים, מכונה ווירטואלית וענן, ומציעים לשותפים וללקוחות את היכולת להתאים אישית את שירותי ה-FortiCloud לצרכיהם האישיים. למשל: ייעול תפעולי באמצעות אוטומציה וניהול מרכזי; מודלים עסקיים גמישים המסייעים לשותפים להתאים עצמם לצרכי הלקוחות; והאפשרות להציע מאפיינים עם התקנים אשר תוכננו עבור ביצועי אבטחה גבוהים, המתורגמים ל-ROI מהיר יותר של הוצאות תפעול.

 

שירותי ה-FortiCloud כוללים את פתרונות ה-MaaS וה-SaaS הבאים: FortiGate Cloud – כלי ניהול פיירוול מבוסס-ענן; FortiAP – מספק גישה אלחוטית מאובטחת ומשולבת; FortiExtender – מאריך רשת תקשורת מרחבית (WAN) אלחוטי LTE המספק קישוריות של 3G/4G לחיבור אמין לאינטרנט; FortiSwitch – מספק פתרון Ethernet מאובטח, פשוט וניתן להתאמה בעל אבטחה, ביצועים וניהול מצוינים;

 

 FortiManager – מציע ללקוחות יכולות ניהול אחודות ומבוססות אוטומציה; FortiPresence – מנתח נוכחות ואינטראקציה של לקוחות עם חיבור WiFi; FortiToken – מספק ניהול ענן מאובטח עם אימות דו-שלבי (2FA) עבור FortiGate ;FortiCASB – מספק ניתוח וניהול אבטחת ענן; FortiMail – שירות דואר אלקטרוני מאובטח; ו-FortiWeb – יישום ווב של פיירוול-כשירות מבוסס-ענן.

 

אתי שני, מנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל, אמרה כי, "פורטינט מסייעת לשותפיה וללקוחותיה לקדם את אימוץ הענן על ידי אספקת הפתרונות המקיפים ביותר של אבטחת MaaS ו-SaaS בתעשייה. שירותי ה-FortiCloud מספקים לשותפינו את ההזדמנות להציע ללקוחותיהם פתרונות אבטחה מוכחים, סקלביליים, קלים להטמעה ולניהול".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה