חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יום המסחר המקוצר בארה”ב נפתח בעליות שערים

סקר התעסוקה לחודש יוני יצא חלש מהצפי; מקורות מדווחים על חזרה למסלול בשיחות הסחר בין ארה"ב לסין; אירופה נסחרת בעליות שערים

חדשות ספונסר 03/07/2019 15:59

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בעליות שערים קלות לאחר שאמש נעל מדד האס אנד פי 500 בשיא חדש והוא מתקרב לשער 3000 נקודות לראשונה. מחר לא יתקיים מסחר בארה"ב לרגל יום העצמאות והיום יתקיים יום מסחר מקוצר כשהשווקים ינעלו בשעה 20:00 שעון ישראל.

לפני המסחר פורסם סקר התעסוקה של ADP לחודש יוני ובו יצירה של 102 אלף משרות, הצפי עומד על 140 אלף. הנפט נסחר בעליות של 0.8% לחבית מסוג לייט קרוד, אמש נפל מחיר חבית קרוב ל 5%. באסיה ננעל המסחר במגמה שלילית, הניקיי ירד 0.5%, בורסת שנחאי נחלשה ב 0.9%. באירופה מגמה חיובית המדדים עולים 0.7% בצרפת ובגרמניה.

 

מניות בכותרות

יצרנית הרכבים טסלה (TSLA) מזנקת מעל 7% במסחר המוקדם בעקבות שיא בייצור ומסירות רכבים ברבעון השני.

מרק (MRK) אנליסט של מיזוהו סקיוריטיס חוזר על המלצת קניה ומחיר יעד של 97 דולר למניות החברה, אפסייד של 13.4% על מחיר הסגירה אמש.

מניות של חברת סימנטק (SYMC) מזנקות 16% במסחר המוקדם בעקבות דיווח של סוכנות בלומברג על שיחות לרכישתה ע"י ברודקום (AVGO) דבר שהוכחש בשלב זה. בעקבות הדיווח יורדות מניותיה של ברודקום ב 4% במסחר המוקדם.

AT&T (T) מתכננת למכור את רשתות הספורט המקומיות שלה במטרה להקטין את החוב של החברה.

מניותיה של חברת הקנביס קנופי (CGC) יורדות 6% במסחר המוקדם לאחר שהמנכ"ל המשותף ברוס לינטון אמר כי פוטר מעבודתו בעקבות בחלטה של מוצעת המנהלים של החברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה