חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

נאסד"ק עולה 0.56%, דאו ג’ונס ללא שינוי; בואינג יורדת 3%; הנפט יורד קלות

חדשות ספונסר 27/06/2019 16:43

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה מעורבת  על רקע דיווחים שנשיא סין עומד להציג בפני הנשיא טראמפ לא מעט תנאים כדי ליישב את מלחמת הסחר בין שתי המעצמות, בתגובה החוזים העתידיים מחקו לא מעט מעליות השערים בהם נסחרו מוקדם יותר. 

 

אסיה הגיבה באופטימיות מוקדם יותר ונעלה את המסחר בעליות שערים, מדד הניקיי התחזק ב 1.2%, סין עלתה 0.7% ובורסת אוסטרליה התחזקה ב 0.6%. 

 

באירופה המדדים נסחרים במגמה מעורבת לאחר שמוקדם יותר נסחרו בעליות שערים, מדד הדקס עולה 0.1% ואילו הקאק יורד 0.25%. הנפט יורד 1% לאחר ראלי חזק מאוד בשבוע וחצי האחרונים.

 

מניות בכותרות

וולגרינס (WBA) מדווחת על רווח של 1.47 דולר למניה מול צפי של 1.43 דולר. הכנסות החברה היו מעל תחזיות השוק. החברה צופה התאוששות במכירות הקמעונאיות לאחר רבעון לא קל, כך לדבר החברה. מניות החברה עולות 1% במסחר המוקדם.

 

קונגרה ברנדס (CAG) יורדת מעל 6% במסחר המוקדם לאחר שהיא פספסה את תחזיות השוק ב-5 סנט למניה ורווח של 36 סנט בלבד. הכנסות החברה היו מתחת לתחזיות השוק וגם מתחת לתחזיות של החברה עצמה שהולכת לעשות מספר תהליכי התייעלות.

 

אמזון (AMZN) מציעה שירות חדש של איסוף הנקרא "קונטור", בשיתוף עם חברת הדרגסטורים רייט איד (RAD). השירות יאפשר ללקוחות לאסוף חבילות בחנויות החברה ע"י לוקרים של אמזון. בנפרד מכך רייט איד (RAD) צוללת במסחר המוקדם קרוב ל-10% לאחר שדווחה על הפסד גבוה מהצפוי של 14 סנט למניה מול צפי להפסד של 8 סנט ועם הכנסות שהיו מתחת לציפיות השוק.

 

בואינג (BA) יורדת 3% במסחר המוקדם לאחר שרשות התעופה הפדרלית זיהתה בעיה חדשה במטוס 737 מקס המקורקע של החברה.

 

חברת הבניה KB הום (KBH) עולה מעל 6% במסחר המוקדם לאחר דוחות טובים. החברה מדווחת על רווח של 51 סנט למניה מול צפי של 40 סנט עם הכנסות שהיו טובות יותר מציפיות השוק.

 

ווסטרן דיגיטל (WDC) מקבלת סיקור חדש מוודבוש ותשואת חסר, המשך הלחץ על הכוננים הקשיחים וזכרונות הפלש ימשיכו להיות תחת לחץ בתקופה הקרובה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה