חדשות וול סטריט ושווקי העולם

BOS קיבלה הזמנה בכ- 870 אלפי דולר מלקוח בארה”ב

הלקוח הזמין מערכת רובוטית של חברת אימדקול ; המערכת אמורה להימסר במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2019

חדשות ספונסר 27/06/2019 11:43

א+א-

חברת BOS, ספקית גלובלית של מערכות RFID ומערכות רובוטיות לתעשייה, לוגיסטיקה וחנויות, הנסחרת בנאסד"ק, מדווחת היום כי חטיבת המערכות הרובוטיות שלה קיבלה הזמנה מלקוח בארה"ב למערכת רובוטית בסכום של 870 אלף דולר.

 

המערכת הרובוטית שהוזמנה תייעל את תהליך הייצור כך שתהליכים שבוצעו ידנית על ידי כוח אדם יבוצעו על ידי מערכות רובוטיות. המערכת אמורה להימסר במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2019.

 

אייל כהן, מנכ"ל משותף BOS: "רכישת אימדקול מהווה מנוע צמיחה משמעותי ל BOS בשל הגידול בדרישות של החברות היצרניות לטכנולוגיה שתסייע בשיפור יעילות הייצור. דרישה זו נתמכת על ידי תמריצים ממשלתיים ליצרנים המשקיעים במערכות אוטומציה לשיפור יעילות הייצור. בנוסף, המומחיות של BOS ב-RFID והמערכות האוטומציה והרובוטיקה של אימדקול מהוות מרכיב חשוב בסביבת Industry 4.0/IOT for industry/Smart Factory.

 

עוד הוסיף כהן: "אני שמח מאוד להודיע על הזמנה ראשונה ומשמעותית למערכות רובוטיות, לאחר רכישת פעילות חברת אימדקול. אני מאמין שהזמנה משמעותית זו מלקוח בארה"ב ממחישה את הפוטנציאל של מכירות מערכות רובוטיות למגזר התעשייתי בחו"ל.

 

כדי לממש פוטנציאל זה אנו נאיץ את ההשקעות בשיווק ומכירה בעיקר בשוק האמריקאי. השקעות אלו יכללו, בין היתר, הגדלת התמיכה הטכנית והשיווקית במפיצים קיימים, הגדלת מספר המפיצים והגברת השתתפות בתערוכות".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה