חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר הזינוקים אתמול, יציבות בפתיחת המסחר

היום תפורסם הריבית בארה"ב; אירופה נסחרת ביציבות; אדובי מזנקת לאחר הדוחות אמש

חדשות ספונסר 19/06/2019 15:44

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להיפתח ביציבות על רקע עליות השערים החדות אמש, לאחר שמריו דראגי נגיד הבנק המרכזי באירופה שלח מסרים על המשך הקלות לשוק במידה ולא יראה שיפור בכלכלה. הנשיא טראמפ גם הוא שלח מסר מרגיע לאחר ששוחח את מקבילו הסיני והשניים קבעו להיפגש בוועידת הג’י 20 בשבוע הבא.

 

מחיר הנפט יורד קלות לאחר זינוק של מעל 3% אמש. בורסות אסיה אהבו את החדשות מאירופה וארה"ב והן נעלו את המסחר בעליות חדות, הניקיי עלה 1.7% והונג קונג זינקה 2.6%.

 

מניות בכותרות

אמריקן איירליינס (AAL) תהיה החברה האמריקאית הראשונה שתזמין מטוסים מחברת איירבוס.

 

סאות’ ווסט (LUV) - החברה מעלה את הכנסותיה למושב זמין למייל טיסה (מרחק טיסה) במה שהיא מכנה ביקוש סולידי. החברה מוסרת שהיא מאריכה את הביטול לטיסות למטוסי 737 מקס עד ל-2 בספטמבר. 

 

וינבגו אינדסטריז (WGO) יורדת מעל 6% במסחר המוקדם. החברה עקפה את תחזיות הרווח עם רווח של 1.14 דולר למניה מול צפי של 0.99 דולר. השורה התחתונה עלתה בגלל רווח חד פעמי של 10 סנט שעיקרו בשינויי המס ואשראי. הכנסות החברה ירדו מתחת לצפי השוק וזאת הסיבה לתגובה הקרירה של המשקיעים.

 

אדובי (ADBE) פרסמה אמש לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון השני. החברה הציגה רווח של 1.83 דולר למניה, 5 סנט מעל הערכות השוק. הכנסות החברה היו גם כן מעל ציפיות השוק. התוצאות הטובות הגיעו מהתחום העסקי ומוצרי הדיגיטל מדיה. החברה נתנה תחזית חלשה מציפיות השוק לרבעון הקרוב. מניות החברה עולות מעל 4% במסחר המוקדם.

 

יו אס סטיל (X) עולה 4% במסחר המוקדם למרות שהיא מורידה את הציפיות לדוחות של הרבעון השני. כנראה ירידה מ-24 דולר במרץ האחרון לשפל של 12 דולר בתחילת יוני כבר מגולמים אצל משקיעי המניה.

 

ג’ביל (JBL) דיווחה בהתאם לציפיות השוק, עם רווח של 0.57 דולר למניה. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק והמניה עולה כ 3% במסחר המוקדם.

 

מטל (MAT) יצרנית הצעצועים יורדת מעל 2% במסחר המוקדם. לאחר שניסיון הרכישה השני מצד MGA אנטרטיינמנט נתקל בסירוב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה