חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר שבוע חיובי, וול סטריט נפתחת בנטייה לירידות

הלחץ חוזר לשווקים; הפגנות אלימות בהונג קונג הפילו את הבורסה;הנפט ממשיך לצנוח מחשש להאטה גלובלית

חדשות ספונסר 12/06/2019 15:54

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בירידות שערים לאחר שאמש נעלו המדדים את המסחר במגמה מעורבת. הדאו ג’ונס קטע רצף עליות של 6 ימי מסחר רצופים. החששות ממלחמת הסחר חוזרות לקדמת הבמה. 

 

בהונג קונג ננעל המסחר בירידות שערים של 1.7% בעקבות הפגנות נגד המשטר בעקבות חוק ההסגרה לסין. בצהרים פורסם על הישג למפגינים שהצליחו לשתק את מרכז העיר. שאר מדדי אסיה ירדו גם הם, הניקיי ננעל בירידה של 0.35% ובסין ירידות של כ-0.55%. 

 

הנפט צולל מעל 2.5% לחבית מסוג לייט קרוד, חולשה בביקושים ברחבי ארה"ב לוחצות את הסחורה למטה. באירופה מגמה שלילית. הקאק הצרפתי יורד 0.85% ואילו בגרמניה ירידות של עד 0.6%

 

מניות בכותרות

המיזוג בין ריית’און (RTN) ויוניטד טכנולוגיס (UTX) עלול להתקל בהתנגדות מצד המשקיע האקטיבי וויליאם אקמן שמחזיק בפוזיציה משמעותית ביוניטד טכנוליגס. לדבריו למיזוג אין שום משמעות אסטרטגית.

 

יצרנית הצעצועים מאטל (MAT) דחתה הצעת השתלטות שנייה מחברת MGA אינטרטיימנט (יצרנית בובות בראץ). על פי מיילים שפרסם מנכ"ל MGA ופורסמו בסוכנות רויטרס, בכיר מחברת מאטל אמר שההצעה נדחתה ע"י מועצת המנהלים של החברה מכיוון שהיא אינה מטיבה עם בעלי המניות.

 

העלאת המלצה לחברות המזון ציפוטייל מקסיקן גריל, מקדונלדס ויום ברנדס ע"י אברקור. כל המניות מקבלות תשואת יתר בסיקור חדש בעיקר בגלל הביקוש החזק למזון מהיר על פני מסעדות מסורתיות.

 

חברת מדי דטא סולושנס (MDSO) תרכש ע"י חברת תוכנה צרפתית בעסקה של 5.8 מיליארד דולר או מחיר של 92.25 דולר למניה. חברת מדי דטא נעלה את המסחר ברמה של 94.75 דולר והיא יורדת כ-4% במסחר המוקדם.

 

וולס פארגו (WFC) מקבלת הורדת המלצה מאטלנטיק אקוויטיס מנייטרלי למשקל חסר בשל תחזיות לריביות נמוכות ותחרות בפקדונות מצד מתחרים.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה