חדשות וול סטריט ושווקי העולם

יציבות בפתיחת המסחר בוול סטריט

ה-ECB מוריד את תחזית הצמיחה באירופה; דאו ג’ונס עולה 0.14%; מחר יפורסם דו"ח התעסוקה לחודש מאי בארה"ב

חדשות ספונסר 06/06/2019 16:45

א+א-

יום המסחר בארה"ב צפוי להפתח בעליות שערים, אמש ננעלו המדדים בעליות שערים, זה היום השני ברציפות. באירופה עברו המדדים למגמה מעורבת לאחר שנסחרו בעליות שערים מוקדם יותר. 

 

הבנק המרכזי באירופה חותך את תחזית הצמיחה ל-2020 ו-2021. מוקדם יותר הוכרזה הריבית ללא שינוי ברמה של 0, ריבית ה LTRO עלתה 0.1% ועומדת על 0.3%-. החוזים על הנפט נסחרים בעליות קלות לאחר שאתמול הנפט המשיך להתרסק וירד אל אזור של 51 דולר לחבית, שפל של קרוב ל-4 חודשים. 

 

אסיה ננעלה במגמה מעורבת הניקיי ננעל ללא שינוי ואילו הונג קונג עלתה 0.25%.

 

מניות בכותרות

איי אם די (AMD) מקבלת העלאת המלצה ממורגן סטנלי ל"משקל שוק" מ"משקל חסר". כלכלני מורגן סטנלי עדיין מודאגים מהאופטימיות של החברה למחצית השנייה של השנה.

 

קוסטקו (COST) מדווחת על גידול של 4.2% בחנויות זהות במאי, הגידול נמוך מציפיות השוק שעמדו על 4.6%.

 

חברת הקנביס קנופי (CGC) מקבלת סיקור ראשוני מסטיפל ניקולס והמלצת קניה. כלכלני סטיפל חושבים שהחברה מספקת את ההזדמנות הטובה ביותר להשקעה בתעשייה.

 

JM  סמוקר (SJM) יצרנית המזון מדווחת על רווח של 2.08 דולר למניה, 13 סנט מעל הצפי. הכנסות החברה היו מתחת לציפיות השוק בעיקר בגלל דולר חזק וירידת מחירים. החברה נתנה תחזית שנתית טובה מציפיות השוק.

 

סיינה (CIEN) יצרנית ציוד הרשת מדווחת על רווח של 48 סנט למניה מול צפי של 41 סנט. הכנסות החברה עקפו משמעותית את ציפיות השוק בעיקר בשל שיפור בדינמיקה של התעשייה ויתרון תחרותי של החברה.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה