חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מכשיר בדיקת שינה לשימוש חד פעמי של איתמר מדיקל קיבל אישור FDA

החולים מסנכרנים את המכשיר לטלפון הנייד שלהם באמצעות האפליקציה של איתמר; נתוני השינה נאספים במהלך הבדיקה ודו"ח מקיף שלהם נשלח אוטומטית לרופא

חדשות ספונסר 06/06/2019 14:35

א+א-

איתמר מדיקל (NASDAQ & TASE: ITMR), המפתחת ומוכרת מכשירים רפואיים לא פולשניים לאבחון וטיפול בהפרעות נשימה בשינה ומתמקדת בשוק הקרדיולוגיה, מדווחת היום כי קיבלה אישור 510(k) ממנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) למכשיר ה-WatchPAT One, לשימוש חד פעמי עבור בדיקה ביתית של דום נשימה בשינה (HSAT).

 

"WatchPAT one מותאם באופן אידאלי למרפאות ומרכזי טיפול אשר מזהים את הערך של בדיקה ביתית לדום נשימה בשינה, אבל הם בעלי משאבים, תשתיות והון מוגבלים לרכישה וניהול של מוצרי WatchPAT לשימוש רב פעמי שלנו", ציין גלעד גליק, נשיא ומנכ"ל איתמר מדיקל.

 

"WatchPAT one מציע לחולים ולרופאים את הפשטות, הדיוק והאמינות של ה-WatchPAT 300, בלי הצורך במשלוח, הורדת קבצים, ניקוי או הכנה לשימוש הבא. אנו מצפים כי הזמינות של מערכת ה-WatchPAT לשימוש חד פעמי תשפר את הגישה לחולה באמצעות העלאת מספר הרופאים שיוכלו להציע את הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו לחולים שלהם.

 

בנוסף, כבדיקה ביתית חד פעמית, WatchPAT One שימושית במיוחד עבור החולה בבית החולים, שם העברת זיהום באמצעות מכשירים רפואיים לשימוש חוזר היא דאגה משמעותית"

 

עם WatchPAT One, החולים מסנכרנים את מכשיר ה-WatchPAT לטלפון הנייד שלהם באמצעות האפליקציה של איתמר. נתוני השינה נאספים במהלך הבדיקה ונשלחים באופן אוטומטי ל-CloudPAT, השרת המאובטח של איתמר. כשהבדיקה מסתיימת, דוח מקיף בסיוע אלגוריתם ה-True Sleep Time, Sleep Architecture ו-Central Plus של WatchPAT נשלח לרופא.

 

בניגוד לשימוש במכשיר הרב פעמית בסיום הבדיקה בוקר, המטופל אינו נדרש להחזיר את המכשיר למרפאה . WatchPAT One עושה שימוש באותם קודי שיפוי של מכשירי איתמר מדיקל האחרים.

 

ה-WatchPAT One ייחשף ב-SLEEP 2019, הוועידה השנתית של איגוד השינה האמריקאי, אשר תתקיים ב-8-12 ביוני בסן אנטוניו טקסס.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה