חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק, נאסד”ק עולה 0.95%

התבטאות מסין בנוגע להסכם הסחר מביאה לאופטימיות בשווקים; אפל עולה 1.5%; סיילספורס תדווח לאחר המסחר

חדשות ספונסר 04/06/2019 16:45

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים לאחר הירידות החדות אמש. מניות הטכנולוגיה בלטו לרעה בעיקר גוגל, פייסבוק, אפל ואמזון על רקע חוקי הגבלים עסקיים, ונציבות הסחר הפדרלית אשר גבשו מסקנות בנוגע לענקיות הטכנולוגיה.

 

מחיר הנפט ממשיך לרדת על רקע פחדים מהאטה גלובלית. אסיה ננעלה בירידות שערים ברוב המדדים המובילים, שנחאי נחלשה קרוב ל 1% ויפן ננעל ללא שינוי. אירופה נסחרת במגמה חיובית, הדקס עולה מעל 1% ובצרפת עליות מתונות יותר של עוד 0.5%.

 

מניות בכותרות

סיילספורס (CRM) שהוצאה אתמול מרשימת המניות המומלצות של ג’י פי מורגן תדווח היום אחר המסחר. ציפיות השוק עומדות על רווח של 0.61 דולר למניה ומכירות של 3.68 מיליארד דולר.

 

טיפני (TIF) דיוחה על רווח של 1.03 דולר למניה סנט מתחת לתחזיות השוק. הכנסות החברה גם כן היו מעט מתחת לציפיות. הכנסות לחנויות זהות ירדו ב 5% מול צפי של 1.2%, מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

 

יצרנית המשאיות נאבי סטאר (NAV) עולה מעל 5% במסחר המוקדם בעקבות דוחות טובים והעלאת תחזיות לשנה כולה.

 

לופ קפיטל מעלה מחירי יעד לאמזון (2380 דולר מ 2200 דולר) ופייסבוק (200 דולר) וחוזרת על המלצת קניה. בלופ רואים בירידות האחרונות הזדמנות קניה דווקא. גם נטפליקס זוכה להמלצת קניה והעלאת מחיר יעד ל 425 דולר.

 

אובר (UBER) מקבלת המלצת קניה ממיזונו ומדויטשה בנק בסיקור ראשוני על המניה מצד 2 הבנקים.

 

טבע (TEVA) יו"ר החברה סול בארר רכש אתמול מניות בסכום של קרוב למיליון דולר ובמחיר של 8.98 דולר למניה, כך לפי הדיווח שלו לרשות לני"ע האמריקאית.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה