חדשות וול סטריט ושווקי העולם

NexoBrid של מדיוונד אושר לשיווק בפרו

אבאלון, המפיצה הבלעדית של מדיוונד בפרו מתכננת השקה מסחרית של התרופה לטיפול בכוויות במחצית הראשונה של 2020

חדשות ספונסר 04/06/2019 15:23

א+א-

חברת מדיוונד, הנסחרת בארה"ב (Nasdaq: MDWD), הודיעה היום כי תרופת ה-NexoBrid, המשמשת להסרת רקמות עור פגועות במבוגרים בעלי כוויות בינוניות–קשות, אושרה לשיווק על ידי משרד הבריאות של פרו.

 

המפיצה הבלעדית של מדיוונד בפרו, Avalon Pharmaceutical Peru S.A.C, קיבלה את אישור השיווק ומתכוונת להשיק את התרופה במחצית הראשונה של 2020.

 

האישור הרגולטורי בפרו מבוסס על אישור השיווק של ה-NexoBrid לאותה ההתוויה, שניתן על ידי סוכנות התרופות האירופאית,(EMA) ולמעשה מהווה תוקף לאסטרטגיה של מדיוונד להשתמש בתיק הרישום האירופאי לצורך קבלת אישור לתרופה בשווקים בינלאומיים נוספים.

 

שרון מלכה, מנכ"ל מדיוונד מסר: "אנו שמחים על קבלת אישור השיווק בפרו ועל כך ש-NexoBrid יהיה מעתה זמין לטיפול בחולים בפרו הסובלים מכוויות קשות. אישור התרופה בפרו, מצטרף לאישורי השיווק של ה-EMA ומשרדי הבריאות של ישראל, ארגנטינה, דרום קוריאה ורוסיה. 

 

הצעד הזה הוא צעד נוסף במימוש אסטרטגיית המסחור הגלובלית שלנו להרחבת השימוש ב-NexoBrid בשווקים הבינלאומיים באמצעות שיתופי פעולה עם חברות בעלות מומחיות ברגולציה המקומית בשיווק ובתהליכי קבלת כיסוי ביטוחי, אשר לוקחות על עצמן את המחויבות הפיננסית ואת האחריות לרישום המוצר ושיווקו במדינה.

 

אנו שמחים מאוד שנוכל לקדם את הטיפול בכוויות בפרו באמצעות ה-NexoBrid, שהינו טיפול אפקטיבי ולא פולשני. חברת Avalon Pharmaceutical, המפיצה הבלעדית שלנו בפרו, בקולומביה, בצ’ילה, באקוודור ובפנמה, היא שותפה מצוינת במדינות אמריקה הלטינית ואנו מצפים להמשיך ולהרחיב את נוכחותנו בטריטוריה זו."

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה