חדשות וול סטריט ושווקי העולם

הלחץ נמשך: וול סטריט פותחת את שבוע המסחר בירידות שערים

הנפט מתאושש ועולה קלות, טבע מקבלת המלצת קניה מפתיעה

חדשות ספונסר 03/06/2019 15:28

א+א-

שבוע המסחר בארה"ב צפוי להפתח בירידות שערים קלות לאחר נעילת מסחר שלילית במיוחד ביום שישי האחרון. המדדים חוזרים למסחר השבוע עם המשך לחץ ממלחמת הסחר ועם מכסים חדשים שהטיל הנשיא טראמפ על מקסיקו בסוף השבוע. 

 

הנפט חוזר לתקן את הירידות החדות מיום שישי האחרון ובאופן כללי מהשבוע שעבר ונסחר בעליה של 1% למחיר של 54 דולר לחבית מסוג לייט קרוד. באירופה מגמה שלילית שהתמתנה משעות הבוקר, הדקס נחלש ב-0.1%. אסיה ננעלה במגמה שלילית הניקיי היפני ירד ב-0.9%, שנחאי נחלשה 0.3%.

 

מניות בכותרות

אפל (AAPL) תקיים כנס מפתחים בינלאומי היום בו היא צפויה להודיע על סוף עידן חנות ה-iTunes. סוכנות בלומברג מדווחת שאת הפונקציות החברה תחלק בין 3 אפליקציות חדשות.

 

סייפרס סמי קונדקטורס (CY) תמכר לחברה הגרמנית אינפינאון בעסקת מזומן של 23.85 דולר למניה. עסקת הרכישה מוערכת ב-10.1 מיליארד דולר כולל החוב של יצרנית השבבים.

 

פד אקס (FDX) מואשמת ע"י הסינים כי חבילות אשר נשלחו לחברת וואוויי סורבו או לא הגיעו ליעדם. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

 

גולדמן זאקס (GS) רוכשת את קפיטל ויז’ן סארוויסס חברה פרטית מתחום האופטומטריה. הרכישה מתבצעת מקרן פנסיה קנדית וקרן הון פרטית, שווי העסקה לא דווח אך לפי הערכות של גורמים בשוק עומד על כ-2.7 מיליארד דולר.

 

בלקסטון (BX)  רוכשת נכסי לוגיסטיקה של סינגפור GLP בתמורה ל-18.7 מיליארד דולר. בלקסטון אמרה כי זו עסקת הנדל"ן הפרטית הגדולה ביותר שלה.

 

סיילספורס (CRM) יוצאת מרשימת המניות שבפוקוס של ג’י פי מורגן, לאחר עליה של 121% בשנתיים וחצי.

 

וואיסט מנג’מנטס (WM) מקבלת העלאת המלצה מתשואת שוק לתשואת יתר ע"י RBS.

 

טבע (TEVA) מקבלת העלאת המלצה מאופנהיימר מתשואת שוק לתשואת יתר, לדעתם הירידות האחרונות מהוות דווקא הזדמנות קניה בטווח הקצר.

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה