חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

מדד נאסד"ק 100 יורד 0.37% ודאו ג’ונס עולה 0.21%; פינטרסט תתחיל להיסחר היום; מחר השוק סגר לרגל "יום שישי הטוב"

חדשות ספונסר 18/04/2019 16:48

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר האחרון לשבוע במגמה מעורבת. מדד דאו ג’ונס עולה 0.2%, מדד נאסד"ק מאבד 0.37%, SP500 יורד 0.1%. נזכיר שמחר לא יתקיים מסחר בגלל "יום שישי הטוב". 

 

באירופה מגמה מעורבת, הדקס עולה 0.3%, בבריטניה ירידות של 0.1%. המסחר באסיה ננעל בירידות שערים, מדד הניקיי ירד 0.8% בסין ירידות של 0.4%. החוזים על הנפט מתחזקים גם היום, חוזה מסוג לייט קרוד עולה 0.4% ונסחר במחיר של 64 דולר לחבית. הזהב מתחזק 0.1% ונסחר ברמה של 1278.8 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

אמריקן אקספרס (AXP) פרסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה, החברה הרוויחה 2.01 דולר למניה מול צפי של 1.99 דולר. הכנסות החברה היו חלשות ומתחת לציפיות השוק, יחד עם זאת אישררה החברה את התחזיות לשנה הקרובה.

 

חברת הפרייבט אקוויטי בלקסטון (BX) הודיעה על מעבר משותפות מוגבלת למבנה תאגידי קורפרטיבי. השוק אוהב את ההודעה ומניות החברה מזנקות מעל 8% במסחר המוקדם.

 

האניוול (HON) פרסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון, החברה הרוויחה 1.92 דולר למניה מול צפי של 1.83 דולר. הכנסות החברה גם כן היכו את תחזיות השוק ובנוסף העלתה החברה את תחזיותיה השנתיות. מניות החברה עולות כ-1% במסחר המוקדם.

 

חברת הביטוח טרוולרס (TRV) פרסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון, החברה דיווחה על רווח של 2.83 דולר למניה 9 סנט מעל ציפיות השוק, עם הכנסות שהיו מעט מתחת לציפיות השוק. החברה עשתה חיתום טוב יותר והפסדי פרמיות שהיו נמוכים. החברה מעלה את הדיבידנד ב-5 סנט ל-82 סנט למניה ברבעון.

 

פינטרס (PINS) תתחיל להסחר היום בבורסה של ניו יורק לאחר שמכרה מניות לציבור במחיר של 19 דולר למניה. ההנפקה בוצעה מעל מחירי היעד שנצפו ועמדו על 15-17 דולר למניה.

 

חברת ההימורים של שלדון אדלסון לאס וגס סנדרס (LVS) דיווחה על רווח של 91 סנט למניה מול צפי של 87 סנט. מתפעלת בתי הקזינו דיווחה על הכנסות גבוהות מציפיות השוק בעיקר בזכות צמיחה חזקה במקאו שהוא שוק ההימורים החזק ביותר בעולם כיום.

 

חברת הקנביס קאנופי (CGC) קרובה לרכישה של המתחרה הקסרייג החזקות כך נודע ע"פ מקור שהתראיין ל-CNBC. העסקה הקרובה יכולה להתפרסם עוד היום. קאנופי עולה 6% במסחר המוקדם.

 

שלל המלצות יצאו בעקבות הדוחות שפורסמו בימים האחרונים: סיטי בנק הוריד המלצה למורגן סטנלי לנייטרלי מקנייה. בי אם או קפיטל ממשיך להמליץ על יילפ (YELP) בתשואות יתר. גוגנהיים מוריד המלצה לוולינגטון בוטס אליאנס (WBA) מקניה לנייטרלי. וודבוש מוריד המלצה לסנאפ צ’ט (SNAP) מתשואת יתר לנייטרלי. גולדמן זאקס מעלה המלצה לפפסי (PEP) ממכירה לנייטרלי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה