חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים בפתיחת המסחר בניו יורק

דאו ג’ונס עולה 0.45%; יונייטד הלת’ וג’ונסון אנד ג’ונסון מזנקת על רקע דו"חות חזקים

חדשות ספונסר 16/04/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים של עד 0.5% במדדים המובלים לאחר פתיחת שבוע מגומגמת משהו בעקבות דוחות פושרים. 

 

באסיה הבוקר עליות שערים, בורסת שנחאי ננעלה בעליה של 2.4% בניקיי היפני עליות מתונות של 0.24%. אירופה נסחרת במגמה חיובית גם היום, בורסת צרפת עולה 0.12% הדקס הגרמני מתחזק ב 0.7%. החוזים העתידיים על הנפט עולים 0.4% לחבית מסוג לייט קרוד, חבית נסחרת במחיר של 63.7 דולר.

 

מניות בכותרות

בנק אוף אמריקה (BAC) פרסם את תוצאותיו לרבעון הראשון של השנה. הבנק הרוויח 0.7 דולר למניה מול צפי של 0.66 דולר. הכנסות הבנק היו מתחת לציפיות השוק. הסיבה לירידה בהכנסות באה בשל "האתגרים בשווקים" לדברי מנכ"ל הבנק בריאן מויניהן. מניות הבנק יורדות 0.5% במסחר המוקדם.

 

חברת השקעות בלקרוק (BLK) פרסמה את תוצאותיה לרבעון הראשון, החברה הרוויחה 6.61 דולר מול צפי של 6.13 דולר. הכנסות החברה עמדו בציפיות השוק. החברה ציינה שתגדיל את הדיבדנד ב-5%. מניות החברה עולות 1.8% במסחר המוקדם.

 

נטפליקס (NFLX) מקבלת המלצת קניה מהחזק מדויטשה בנק. נזכיר שנטפליקס צפויה לדווח על תוצאותיה לרבעון הראשון היום לאחר נעילת המסחר.

 

חברת התקשורת AT&T (T) מוכרת החזקות בחברת הוידאו סטרימינג הולו תמורת 1.43 מיליארד דולר. המכירה משקפת שווי של 15 מיליארד דולר להולו. זה משאיר בחברה את דיסני כבעלת עניין גדולה בגובה 60% מהמניות ואת NBC יוניברסל, CNBC וקומקסט עם החזקות קטנות יותר.

 

חברת JB הנט טרספורטיישן (JBHT) יורדת קרוב ל-4% במסחר המוקדם לאחר פרסום תוצאותיה. החברה דיווחה על רווח של 1.09 דולר מתחת לתחזית של 1.26 דולר למניה. חברת המשאית והלוגיסטיקה פספסה גם בהכנסות בעקבות חולשה במרכז ומערב ארה"ב.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) פרסמה לפני כשעה את תוצאותיה לרבעון הראשון, החברה הרוויחה 2.1 דולר למניה מול צפי של 2.03. מניות החברה עולות 1.8% במסחר המוקדם, למרות ירידה של 14% ברווחיות ברבעון הראשון.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה