חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת את המסחר בנטייה לעליות שערים קלות

דלתא ולוויס מזנקות לאחר הדוחות; אפל מקבלת הורדת המלצה; באירופה מגמה חיובית

חדשות ספונסר 10/04/2019 15:31

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את יום המסחר במגמה חיובית לאחר ירידות שערים אמש על רקע סנקציות חדשות מצד ארה"ב על האיחוד האירופי. 

 

הנפט מתחזק קלות חבית מסוג ברנט מתקרבת למחיר של 71 דולר. באסיה מגמה מעורבת, יפן ירדה 0.53, הבורסה בקוריאה עלתה בשיעור דומה. באירופה מגמה חיובית מדד הדקס הגרמני וקאק הצרפתי עולה 0.4% ו 0.3% בהתאמה. ב 15:30 יפורסם מדד המחירים לצרכן ליבה (חודשי).

מניות בכותרות

 

דלתא איירלנייס (DAL) עולה כ-2.5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה את דוחותיה לרבעון הראשון של השנה. דלתא מציגה רווח של 96 סנט למניה מול צפי ל-90 סנט. הכנסות החברה היו מעל הצפיות של השוק.

 

חברת הביגוד לווי’ס (LEVI) שהונפקה בחודש שעבר, פרסמה את דוחותיה הרבעוניים הראשונים כחברה ציבורית. החברה מציגה רווח של 37 סנט למניה והכנסות של 1.44 מיליארד דולר. המשקיעים אוהבים את הדוח והמניה מזנקת מעל 7% במסחר המוקדם.

 

פרוקטר אנד גמבל (PG) מעלה את הדיבידנד הרבעוני שלה ב-4% ל-75 סנט למניה. החברה מעלה את הדיבידנד הרבעוני בשנה ה-63 ברציפות.

 

נטפליקס (NLFX) נמצא בשיחות לרכישת הקולנוע המצרי בהוליווד כך על פי הלוס אנג’לס טיימס. התיאטרון ידוע בעיקר באירוח של הקרנות ואירועים מיוחדים, גורמים בתעשייה טוענים שמטרת הרכישה היא סוג של כניסה לצד המסורתי של תעשיית הקולנוע.

 

שלל המלצות למניות לפני פתיחת המסחר:

 

HSBC מוריד המלצה לאפל (AAPL) מהחזק למשקל חסר. מנגד בנק אוף אמריקה משמר את ההמלצה שלו למניה אך מעלה את מחיר היעד מ-210 ל-220 דולר.

 

BMO מעלה המלצה לדיסני (DIS) מתשואת שוק לתשואת יתר.

 

קיי בנק מעלה המלצה לנורדסטום (JWN) ממשקל שוק למשקל יתר.

 

סיטי מעלה המלצה לאנדר ארמור (UAA) מנייטרלי לקניה. מנגד, מוריד המלצה לפוט לוקר (FT) מקניה לנייטרלי.

 

ג’יי פי מורגן מעלה המלצה לחברות הבניה KB הום (KBH) ופולטה גרופ (PHM) מנייטרלי לקניה.

 

נומורה משאיר לטסלה (TSLA) המלצת נייטרלי.

 

ברקליס משאיר ליונילבר (UNA) המלצה של תשואת חסר.

 

UBS מעלה המלצה לגיליאד סיינסס (GILD) מנייטרלי לקניה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה