חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת שבוע בירידות שערים

שלל המלצות ועדכוני מחירים לפני תחילת עונת הדוחות

חדשות ספונסר 08/04/2019 15:36

א+א-

הבורסה בארה"ב צפויה לפתוח את שבוע המסחר בירידות שערים קלות וסמוך לרמות שיא. הנפט נסחר בעליות שערים על רקע המשך סנקציות על אירן וקיצוצי התפוקה של אופק, חבית נפט מסוג ברנט נסחרת מעל 70 דולר. 

 

מדדי אסיה פתחו את שבוע המסחר במגמה מעורבת, מדד ההנג סנג בהונג קונג עלה 0.47% ואילו הניקיי ירד ב-0.21%. באירופה מגמה מעורבת, הדקס יורד 0.2% ואילו בצרפת עליות שערים של 0.1%.

 

מניות בכותרות

 

בואינג (BA) הודיעה כי תפחית את ייצור מטוס מדגם ה 737 מקס מ-52 יחידות בחודש ל-42 בלבד. החברה ממשיכה במאמציה להחזיר את הדגם לשירות לאחר 2 ההתרסקויות האחרונות. בנק אוף אמריקה מוריד המלצה לחברה מקניה לנייטרלי.

 

מורגן סטנלי (MS) פרסמה הודעה בה נכתב כי לא הייתה לבנק כל מעורבות בפתיחת שורטים על מניותיה של חברת ליפט (LYFT) אשר הונפקה בשבוע שעבר. החברה ציינה שהחולשה במניה לאחר ההנפקה התרחשה מתנועת שוק טבעית ורגילה ולא בגלל הצעה לביצוע שורט שניתנו ללקוחות החברה.

 

ווארן באפט בעל המניות הגדל בבנק וולס פארגו (WFC) התבטא בראיון לפיננשל טיימס שהמנכ"ל הבא של הבנק רצוי שיגיע מחוץ לוול סטריט.

 

שלל המלצות למניות לפני פתיחת המסחר: ג’י פי מורגן מוריד המלצה לג’נרל אלקטריק (GE) מנייטרלי למשקל חסר. כמו כן, מוריד המלצה לכלורוקס (CLX) ממשקל ייתר לנייטרלי.

 

UBS מוריד המלצה לרשת בתי הקפה סטארבקס (SBUX) מקנייה לנייטרלי.

 

ריימונג גיימס מוריד המלצה לסאות’ ווסט אייליינס (LUV) מתשואת יתר לתשואת שוק.

 

וולס פארגו מעלה המלצה לפרוקטור אנד גמבל (PG) לתשואת יתר מתשואות שוק. בנוסף, מורידים בוואלאס המלצה להארלי דוידסון (HOG) לתשואות שוק מתשואת יתר.

 

ג’פריס מוריד מחיר יעד לטסלה (TSLA) מ-450 דולר ל-400 דולר. עוד בג’פריס - מעלה המלצה לווין ריזורטס (WYNN) מהחזק לקניה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה