חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ראדא מדווחת על הזמנות בהיקף של 6 מיליון דולר

5 מיליון דולר מההזמנות הן למכ"מים טקטיים; מעל למיליון דולר מההזמנות הן הזמנות המשך למוצרי האוויוניקה של החברה

חדשות ספונסר 08/04/2019 13:23

א+א-

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע"מ הנסחרת בנאסד"ק (RADA), העוסקת בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים לכוח המתמרן, מדווחת על הזמנות חדשות שהתקבלו בחודש האחרון בחברה בהיקף של כ-6 מיליון דולר, אשר יסופקו במהלך שנת 2019.

 

מתוך הזמנות חדשות אלה, כ-5 מיליון דולר הן הזמנות עבור המכ"מים הטאקטיים של ראדא עבור פתרונות בינלאומיים לגילוי ונטרול רחפנים וכטב"מ.

 

מרבית ההזמנות הינן הזמנות ראשוניות מלקוחות ביטחוניים חדשים, בעלות פוטנציאל להזמנות המשך משמעותיות בעתיד. כמו כן התקבלו הזמנות המשך מלקוחות קיימים אשר מגדילים בהדרגה את תפוצת המערכות שלהם המכילות את מכ"מי ראדא.

 

מעל למיליון דולר מההזמנות הן הזמנות המשך למוצרי האוויוניקה של החברה, בהם מקליטי וידאו דיגיטליים, ותחזוקה שוטפת של מערכות אוויוניקה לפלטפורמות אוויר צבאיות.

 

דב סלע, מנכ"ל ראדא אמר: "עד כה ראינו מומנטום טוב של הזמנות חדשות, בעיקר במגזר המכ"מים הטקטיים שלנו. ראדא נמצאת כעת בקצב צמיחה מהיר. קצב ההזמנות מבסס ומחזק את הצפי שלנו להכנסות של מעל ל-40 מיליון דולר בשנת 2019, המשקפות גידול של מעל 40% ביחס לאשתקד."

 

ראדא תעשיות אלקטרוניות בע"מ הינה חברת מערכות אלקטרוניות צבאיות המתמחה בפיתוח, ייצור, שווק ומכירות של מכ"מים יבשתיים טקטיים לשימושי הגנת כוחות, גבולות ומתקנים אסטרטגיים, ומערכות אוויוניקה (כולל מערכות ניווט אינרציאליות) למטוסי קרב וכטב"מ.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה