חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שיתוף פעולה בין NEC לבין סרגון ברשתות 5G בעולם

החברות פועלות להאצת זמינותן של טכנולוגיות מתקדמות ופתרונות לתמסורת אלחוטית בתדרים גבוהים עבור רשתות 5G

חדשות ספונסר 07/04/2019 10:15

א+א- 1

חברת NEC Corporation וסרגון נטוורקס (נאסד"ק: CRNT) הודיעו היום על חתימת הסכם לשיתוף פעולה להרחבת פעילותן בתחום רשתות תמסורת אלחוטית בעולם.

 

עם האצת פריסות הדור החמישי, רשתות הסלולר הופכות מתוחכמות ומורכבות יותר ועל כן מצריכות פתרונות תמסורת אלחוטית מתקדמים המספקים מענה לאתגרי רשת הדור החמישי תוך הרחבת יכולות הבינה הרשתית והבטחת פריסה פשוטה יותר של הרשת. ההסכם כולל תוכנית פיתוח, לפיה החברות יפעלו למינוף הניסיון והיכולות של החברות בתחומי תקשורת המיקרוגל (microwave) והגלים מילימטריים (millimeter-wave), על מנת לפתח טכנולוגיות שיאפשרו לספק פתרונות פרימיום לשימושי תמסורת אלחוטית ברשתות 5G. כל אחת מהחברות, NEC וסרגון, תספק את הפתרונות השונים שלה, אשר יתבססו על הטכנולוגיות הללו.

 

"NEC וסרגון ישתפו פעולה על מנת לפתח ולספק טכנולוגיות אטרקטיביות עבור ספקיות שירותי תקשורת", אמר אקייקו קומגאי (Akihiko Kumagai), סגן נשיא בכיר ב-NEC Corporation. "ל-NEC ניסיון של למעלה מ-80 שנים בשוק פתרונות התקשורת בתדרי המיקרוגל, ושיתוף פעולה זה מהווה נדבך אחד באסטרטגיה ובמחויבות לטווח ארוך של NEC עבור שוק זה. ההסכם יסייע ל-NEC להמשיך ולצמוח כמובילה עולמית בעסקי התמסורת האלחוטית", הוא הוסיף.

 

"שיתוף פעולה זה מהווה עדות למחויבות של סרגון להמשיך ולהאיץ את פיתוחן של טכנולוגיות הדור הבא", מסר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "ההסכם יאפשר לסרגון לקדם עוד יותר את מובילותה בשוק הדור החמישי ע"י הובלה בחוד החנית של חדשנות אשר מספקת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבור רשתות התמסורת האלחוטית, ותסייע לספקיות שירותי התקשורת לשמר את עליונותן". 

 

סרגון נטוורקס (NASDAQ: CRNT) פועלת בשוק התמסורת האלחוטית (Wireless Backhaul). סרגון מסייעת למפעילי תקשורת ולספקי שירותי תקשורת נוספים בעולם לפתח את הרשתות שלהם ל 5G, תוך הגדלת היעילות התפעולית ושיפור חווית המשתמש של משתמשי הקצה, באמצעות פתרונות תמסורת אלחוטיים.

 

לקוחות החברה כוללים ספקי שירותים אלחוטיים, ארגונים בתחום ביטחון הציבור (public safety), סוכנויות ממשלתיות וחברות אנרגיה, העושים שימוש בפתרונות החברה לאספקת שירותי יישומי מולטימדיה קריטיים ואפליקציות נוספות באמינות ומהירות גבוהות. פתרונות החברה הוטמעו ביותר מ-460 ספקי שירותי תקשורת, כמו כן בקרב מאות חברות שבבעלותן רשתות תקשורת פרטיות, ביותר מ-130 מדינות.

 

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    סוף סוף כתבה....

    לענין בנושא שאמור לשנות את העולם שבו אנחנו חיים וזה מבלי להזכיר את גו..... ככה צריך להראות פורום
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    השפן הקטן 07/04/2019 11:09