עליות שערים בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס מטפס 0.47%; בואינג עולה 2.25%; פייסבוק עולה 2% אחרי העלאת המלצה מגוגנהיים

חדשות ספונסר 04/04/2019 16:45

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות, לאחר שאתמול סגרו המדדים בעליות שערים אך מתחת לגבוהים היומיים. מדד הנאסד"ק עולה 0.27%, SP500 מטפס 0.23% ומדד הדאו ג’ונס מתחזק 0.47%

 

באירופה הבורסות נסחרות במגמה מעורבת, הדקס עולה קלות ואילו בצרפת ירידות שערים. אסיה נעלה את יום המסחר במגמה מעורבת, שנחאי עלתה 0.95% ואילו בורסת אוסטרליה ירדה 0.83%. 

 

הנפט עולה קלות, חבית מסוג לייט קורד נסחרת בעליה של 0.35% ובמחיר של 62.7 דולר לחבית. היום תתקיים פגישה בין הנשיא טראמפ למקבילו הסיני במטרה לסגור את הסכם הסחר בין 2 המעצמות.

 

מניות בכותרות

יצרנית הרכבים החשמליים טסלה (TSLA) צונחת 10% במסחר המוקדם בעקבות מספר מסירות רכבים נמוך ברבעון האחרון. החברה מציגה ירידה של 31% במסירות רכבים בעיקר בגלל זמני משלוח ארוכים מהרגיל לאירופה וסין. החברה אישררה את התחזית שלה למסירות של 360-400 אלף רכבים ב 2019.

 

בואינג (BA) ממשיכה להיות תחת הזרקורים בעקבות התרסקות מטוס אתיופיאן איירליינס בחודש הקודם. הדוח של רשויות התעופה באתיופיה מציבע על כשל בתוכנת בקרת הטיסה בשם MCAS.

 

מנכל" בנק ההשקעות ג’יי פי מורגן (JPM) דיימ דיימון פרסם את מכתבו השנתי לבעלי המניות וציין כי הבנק הרוויח בצורה מהותית משיעור המס הנמוך.

 

נטפליקס (NFLX) תיקנה את חוקי העזר שלה כדי לאפשר לבעלי המניות למנות חברי דירקטוריון. על פי הכללים החדשים, בעלי מניות או קבוצה של עד 20 בעלי מניות בעלי נתח של לפחות 3% ובתקופה של 3 שנים עשויים למנות עד 2 דירקטורים.

 

דיסני (D) קבעה שיא מכירות של יום אחד עבור שירות רכישת הכרטיסים Fandango עבור הסרט "הנוקמים סוף המשחק" שיעלה בסוף החודש. גולדמן זאקס אוהב את סגירת רכישת נכסי רשת פוקס כמו גם שירות הסטרימינג החדש שיושק בקרוב ולמעניק למניה המלצת קניה.

 

אופיס דיפו (ODP) צונחת 12% במסחר המוקדם בעקבות אזהרת רווח לרבעון הראשון של השנה בעקבות חולשה בתחום המיחשוב.

 

גוגנהיים מעלה המלצה לפייסבוק (FB) מנייטרלי לקניה.

 

מורגן סטנלי מוריד המלצה ליצרנית השבבים מיקרון (MU) ל"משקל חסר" מ"משקל שווה".

 

גוגנהיים מורידה המלצה לרוקו (ROKU) מקניה לנייטרלי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה