חדשות וול סטריט ושווקי העולם

צ’ק-קאפ מודיעה על השקעה של 7.5 מיליון דולר בחברה

החברה תשתמש בהשקעה להמשך קידום הפיתוח הקליני של מערכת שפיתחה לאיתור פוליפים טרום סרטניים

חדשות ספונסר 04/02/2019 16:40

א+א-

צ’ק-קאפ, הנסחרת בנאסד"ק, חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה הרפואית המפתחת את C-Scan®, המערכת המבוססת גלולה לביצוע בדיקות סקר למניעת סרטן המעי הגס על ידי איתור פוליפים טרום סרטניים, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, הודיעה היום, כי חתמה על הסכמים עם משקיעים מוסדיים להשקעה של כ- 7.5 מיליון דולר בחברה (ברוטו), תמורת 2,906,376 יחידות של מניה רגילה אחת וכתב אופציה לרכישת חצי מניה רגילה אחת במחיר של 2.58 דולר ליחידה. כתבי האופציה הינם לתקופה של 5 שנים וניתנים למימוש באופן מיידי במחיר מימוש של 2.58 דולר למניה רגילה.

 

בכוונת החברה להשתמש בתמורת ההשקעה (נטו) להמשך קידום הפיתוח הקליני של מערכת ה-C-Scan® שלה ולצרכים כלליים של החברה. השלמת העסקה צפויה ביום 6 בפברואר 2019, ובכפוף להתקיימות התנאים המקובלים.

 

מערכת ה- C-Scan® מבוססת על גלולה עם קרינת רנטגן (X-ray) ברמת חשיפה נמוכה, מערכת מיקום, שליטה והקלטה, פרי פיתוח החברה, ליצירת מיפוי תלת מימדי של הדופן הפנימית של המעי הגס. מערכת ה- C-Scan אינה פולשנית ואינה דורשת הכנה מוקדמת של המעי באמצעות חומרים משלשלים או הרדמה מקומית, ובכך מאפשרת לנבדק להמשיך בשגרת היום-יום ללא הפרעה תוך שהגלולה נפלטת מהגוף באמצעות התנועתיות הטבעית של המעי הגס.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה