חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שבוע המסחר בוול סטריט צפוי להפתח ביציבות

מניות הטכנולוגיה ימשיכו לרכז עניין לאחר הדוחות שפורסמו בשבוע שעבר, דוחות אלפביית (גוגל) יפורסמו לאחר הסגירה

חדשות ספונסר 04/02/2019 15:47

א+א-

הבורסה בארה"ב תפתח את שבוע המסחר ביציבות ובנטייה לעליות קלות לאחר שבוע רווי בדוחות בעיקר מצד חברות הטכנולוגיה הגדולות. אחרונה ממניות ה-FAANG תדווח היום אלפביית (גוגל) לאחר נעילת המסחר. מחירי הנפט יורדים קלות לאחר שעלו מוקדם יותר, חוזה נפט מסוג לייט קרוד נסחר בירידה של 0.7%. החוזים על המתכות העיקריות נסחרים בירידות שערים כשהזהב יורד כחצי אחוז למחיר של 1314.8 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

 

רשת הפיצריות פאפא גו’נס (PZZA) מזנקת מעל 4% במסחר המוקדם לאחר שהקרן האקטיביסטית סטארבורד רכשה נתח של 200 מיליון דולר במניה. סטארבורד כבר מתחילה לעבוד כשהיא ממנה את המנכ"ל שלה ליו"ר הדירקטוריון של רשת הפיצריות.

 

יצרנית מוצרי הצריכה כלורוקס (CLX) פרסמה את תוצאותיה לרבעון הרביעי של השנה לפני המסחר. החברה דיווחה על רווח של 1.4 דולר למניה מול צפי של 1.3 דולר. הכנסות החברה עמדו בצפי, המניה מזנקת במסחר המוקדם מעל 5% בגלל הגדלת המרווחים.

 

סוכנות הידיעות בלומברג דיווחה שסטארבורד רכשה נתח בחברת התרופות בריסטול מאיירס סקווב (BMY). הרכישה מגיעה חודש לאחר שבריסטול הודיעה על רכישתה של סלג’ין בעסקת מזומן ומניות המוערכת בכ 74 מיליארד דולר. מניות בריסטול מאיירס עולות במסחר במוקדם כ-3%.

 

חברת קונקו פיליפס קבלה (COP) קבלה העלאת המלצה מניוטרל לקניה מכלכלני גולדמן זאקס. כלכלני הבנק טוענים שגידול בתזרים המוזמנים של החברה הופך את המניה לאטרקטיבית.

 

חברת הסייבר פאלו אלטו (PANW) רוכשת את חברת הסייבר הישראלית דמיסיטו בעסקה המוערכת בכ-500 מיליון דולר.

 

אלקסיון פארמהצבטיקלס (ALXN) פרסמה את דוחותיה לפני המסחר. החברה הציגה רווח של 2.14 דולר למניה מול צפי של 1.82 דולר. הכנסות החברה גם כן עקפו את הציפיות בצורה מרשימה. החברה נתנה תחזית ל-2019 שגם היא עומדת מעל ציפיות השוק ובתגובה מניות החברה עולות כ-4.5% במסחר המוקדם.

 

דוחות מעניינים שיפורסמו לאחר נעילת המסחר – אלפביית (GOOGL), גיליאד סיינסיס (GILD) וסיגייט טכנולוגיס (STX).

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה