חדשות וול סטריט ושווקי העולם

קולפלנט: ג’ונתן ריגבי מונה ליו”ר הדירקטוריון

ריגבי הוא ממייסדי חברת Zogenix Inc הנסחרת בבורסת נאסדק; מכהן גם כנשיא ומנכ"ל חברת SteadyMed הישראלית שהונפקה בנאסד"ק ונמכרה לחברת יונייטד תרפיוטיקס

חדשות ספונסר 04/02/2019 14:32

א+א-

חברת קולפלנט, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי, המיוצר ומופק מצמחי טבק, הודיעה היום כי מינתה את ג’ונתן ריגבי ליו"ר דירקטוריון החברה.

 

מנכ"ל קולפלנט, מר יחיאל טל ציין כי: "אנו מקדמים בברכה את ג’ונתן כיו"ר קולפלנט בזמן חשוב זה בחיי החברה. ניסיונו העשיר, יכולותיו המוכחות, מנהיגותו והישגיו בתעשייה לאורך השנים יבואו לידי ביטוי בסיוע לחברה במימוש יעדיה והאסטרטגיה שלה. אין ספק כי ההבנה העמוקה והמגוונת של מר ריגבי בתחום וניסיונו המוכח בתחום הפיננסי ובתחום מסחור טכנולוגיות הינם נכס אדיר עבור החברה". מר טל הוסיף וציין כי: "אנו מודים למר צור על תרומתו לחברה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך פעילותו".

 

מר ריגבי עוסק מעל ל - 28 שנים בתעשיות הפארמה, ביופארמה והמכשור רפואי. מר ריגבי חי בארה"ב והינו בעל ניסיון רב ומוכח בגידול וביסוס חברות פארמה מתמחות הנמצאות בשלבים הדומים לזו של החברה. בשנת 2006 היה מר ריגבי ממייסדי חברת Zogenix Inc אשר נסחרת בנאסדק ושימש ציר מרכזי בגידול החברה ובתהליך ההנפקה שלה בנאסדק. מאוגוסט 2011 , משמש מר ריגבי כנשיא, מנכ"ל וחבר דריקטוריון של חברת SteadyMed Ltd , חברה ישראלית אמריקאית מתמחה בתחום הפארמה. מר ריגבי הוביל את חברת SteadyMed בתהליך ההנפקה בארה"ב בשנת 2015 ובתהליך מכירתה לאחר מכן לחברת יוניטד תרפיוטיקס באוגוסט 2018 והוא ממשיך לשמש כנשיא ומנכ"ל חברת SteadyMed אשר בבעלות חברת יוניטד תרפיוטיקס. ממרץ 2016 , מר ריגבי מכהן בדירקטוריון חברת Xeris Pharmaceuticals אשר נסחרת בנאסדק  והיווה גורם מהותי בגידול החברה ובתהליך רישומה למסחר בארה"ב באמצע שנת 2018 . מר ריגבי סיים תואר ראשון בהצטיינות במדעי ביולוגיה מאוניברסיטת Sheffield בריטניה והינו בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת Portsmouth בריטניה.

 

מר ג’ונתן ריגבי ציין: "אני שמח מאד להצטרף לקולפלנט בתפקיד חשוב זה ובכוונתי לפעול ולקדם את צמיחתה ומימוש הפוטנציאל שלה. אני מתרשם מאד מפלטפורמת טכנולוגיית הקולגן הרקומביננטי של קולפלנט, מוצריה, תכניות הפיתוח שלה, השותפויות העיסקיות וצוות הניהול יוצא הדופן שלה."

 

ריגבי מחליף את מר דוד צור אשר שימש כיו"ר הדירקטוריון מתחילת שנת 2018 , תקופה אשר בה התקדמה קולפלנט משמעותית בצד העסקי והאסטרטגי עם חתימה על הסכם אסטרטגי ראשון עם חברת התרופות הבינלאומית יונייטד תרפיוטיקס, לרישוי, פיתוח וייצור של ריאות אדם ואיברים נוספים להשתלה בטכנולוגיה של הדפסה בתלת מימד תוך שימוש בדיו הביולוגי מבוסס קולגן שפיתחה החברה. כפיצשדווח בעבר, החברה פועלת בימים אלה בארה"ב גם עם חברות נוספות, להרחבת פעילותה בתחום ההדפסה בתלת מימד של איברים ורקמות.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה