קנאביקס חתמה על מזכר הבנות לייצור ושיווק כמוסות קנאביס בקולומביה

במסגרת המיזם המשותף ייצרו שתי השותפות כמוסות קנאביס בטכנולוגיית השחרור המושהה שפיתחה קנאביקס

חדשות ספונסר 03/02/2019 12:54

א+א-

קנאביקס (OTC: CNBX), חברה ישראלית העוסקת במחקר ופיתוח רפואה קנבינואידים מותאמת אישית לחולי סרטן, הודיעה כי חתמה עם חברת ’ניו-קאנה האב’ (NewCanna Hub) על מזכר כוונות לא מחייב, לייצור ושיווק קפסולות קנאביס בשחרור מושהה (SR) בקולומביה, וייתכן כי גם בשווקים אחרים בהם קיימת אסדרה רלוונטית.

 

ההסכם עם ניוקאנה, העוסקת בתחום הרפואה הקנבינואידית מבוגוטה שבקולומביה, נחתם בפורום הכלכלי העולמי שהתקיים בדאבוס שבשווייץ בשבוע שעבר. ניוקאנה מתמחה בפיתוח זנים גנטי, גידול קנאביס בקנה מידה רחב, ובמחקר, פיתוח, ייצור והפצת קנאביס ומוצריו. ’ניוקאנה האב’ הוא מרחב לימודי ומחקרי בבוגוטה, שנוסד במטרה לעודד פיתוח מוצרי קנאביס באיכות גבוהה על ידי מיטב המוחות בתחום, ולקדם אסדרה בת-קיימא ושירותים עסקיים וחברתיים בתחום.

 

במסגרת המיזם המשותף, ייצרו שתי השותפות נוסחאות שונות של כמוסות הקנאביס במתקן ניוקאנה בקולומביה, העומד בתקן ה-GMP העולמי. השותפות יפעלו לביסוס הסכמי הפצה בינלאומיים באזורי מפתח אסטרטגיים, בהם קיימת אסדרה רלוונטית.

 

טכנולוגיית השחרור המושהה שפיתחה קנאביקס באמצעות כמוסות בנטילה דרך הפה, מאפשרת שחרור איטי של חומרים קנבינואידים פעילים אל תוך גוף המטופל. הכמוסות נבדקו במסגרת ניסוי קליני מוצלח שנערך במרכז רפואי מוביל בישראל.

 

אייל ברעד, מנכ"ל קנאביקס: "אנו שמחים על תחילת שיתוף פעולה זה, המשלים את מאמצינו להביא לשוק מוצרי קנאביס רפואיים. פוטנציאל הקנבינואידים ליישום רפואי בטיפולים פנימיים הוא ללא גבולות, ואנו מאמינים כי נוכל להרחיב את הפצת מוצרינו באמצעות רשת ההפצה העולמית של ניוקאנה."

 

סנטיאגו לונדונו, מנכ"ל ניוקאנה: "השותפות החדשה שלנו עם קנאביקס היא מרכיב מרכזי בפיתוח השוק לטכנולוגיית השחרור המושהה, וזאת על רקע ראייה ארוכת טווח משותפת השואפת לספק לחולה מערכת הובלת תרופות שהיא בטוחה, מדויקת, עקבית ויעילה. יעילותה של טכנולוגיית השחרור המושהה של קנאביקס כבר הוכחה קלינית בשיפור איכות החיים של חולי סרטן. נמשיך לבחון אפשרויות אחרות לשיתופי פעולה עם קנאביקס בקווים נוספים של טכנולוגיה רפואית שנמצאים בפיתוח על ידי צוות החברה."

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה