חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט: החגיגה במניות הטכנולוגיה תמשך גם היום

פייסבוק מזנקת 11.5%; נאסד"ק עולה 0.95%; דאו ג’ונס יורד 0.4%

חדשות ספונסר 31/01/2019 16:07

א+א-

הבורסה בארה"ב תפתח את יום המסחר בעליות שערים של מעל 1% במדד הנסד"ק בעקבות דוחות טובים של חברת פייסבוק אשר פורסמו אמש לאחר נעילת המסחר. אתמול זינקו המדדים בחדות לאחר הודעת הפד כי הוא עוקב אחר הנעשה בשווקים ונראה שהסיכוי להעלאות ריבית נוספות ב-2019 ירדה בצורה מהותית עד לא קיימת. מדדי אירופה נסחרים במגמה מעורבת, הדקס הגרמני נחלש ב 0.3% ואילו הקאק הצרפתי עולה 0.1%. הזהב ממשיך להתחזק גם היום ונסחר סביב 1,328 דולר לאונקיה, עליה של 1%. הנפט נסחר ללא שינוי לאחר שזינק בחדות אמש.

 

מניות בכותרות

 

חברת פייסבוק (FB) פרסמה את דוחותיה אמש לאחר נעילת המסחר החברה הציגה רווח של 2.38 דולר למניה מול צפי של 2.19 דולר למניה. הכנסות החברה גם כן עברו את הצפי והורידו את חששות המשקיעים בנוגע להגדלת ההוצאה על פרטיות ואבטחת המידע. מניות החברה מזנקות כ-12% במסחר המוקדם.

 

חברת מייקרוסופט (MSFT) פרסה גם היא דוחות לאחר המסחר אמש. החברה עקפה את תחזיות השוק בסנט אחד עם רווח של 1.10 דולר למניה. ההכנסות היו חלשות במעט מציפיות השוק ולמרות גידול בשירותי הענן, החברה דיווחה על האטה בשאר מוצריה. מניות החברה יורדות כ-2% במסחר המוקדם.

 

דאו דופונט (DWDP) פרסמה את דוחותיה לפני המסחר. מניות החברה יורדות מעל 8% במחזור ער לאחר שפספסה בתחזית ההכנסות ודיווחה על האטה בחלק מעסקיה העיקריים.

 

ג’נרל אלקטריק (GE) פספסה את תחזיות השוק והרוויחה 17 סנט למניה, 5 סנט מתחת לצפי. ההכנסות וצפי עקפו את תחזיות השוק, עוד ציינה החברה שהיא מקדמת חיזוק בעסקיה. מניות החברה עולות מעל 7% במסחר המוקדם.

 

בלאקסטון (BX) הפסידה 2 סנט ברבעון האחרון מול צפי להיות ללא רווח או הפסד. הכנסות החברה היו מעל ציפיות השוק. מנכ"ל החברה ציין בשיחת הועידה שכל ספינות הדגל באסטרטגיות החברה עקפו את מדדי הבנצ’מרק הרלוונטיים ב-2018.

 

חברת השילוח יו פי אס (UPS) הרוויחה 1.94 למניה מול צפי שוק של 1.9 דולר. הכנסות החברה נפלו מתחת לצפיות השוק בגלל האטה גלובלית, אך עליה בעמלות תרמה לשורה התחתונה. מניות החברה עולות קרוב ל-5% במסחר המוקדם.

 

יצרנית הרכבים החשמליים טסלה (TSLA) הרוויחה 1.93 דולר למניה מול צפי של 2.2 דולר. הכנסות החברה לעומת זאת עקפו את תחזיות וול סטריט. מניות החברה יורדות כ 3% במסחר המוקדם.

 

קוואלקום (QCOM) דיווחה על רווח של 1.2 דולר, 11 סנט מעל תחזיות השוק. הכנסות היו מתחת לתחזיות השוק, אך תחזית אשר תואמת את השוק לשנה הקרובה שולחת את מניות החברה לעליה של 2.5% במסחר המוקדם.

 

ויזה (V) הרוויחה ברבעון האחרון 1.3 למניה מול צפי של 1.25 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק. החברה הודיעה על תוכנית רכישת מניות בסך 8.5 מיליארד דולר. מניות החברה יורדות כ 2% במסחר המוקדם.

 

חברת התשלומים פייפל (PYPL) - החברה עקפה תחזיות הן בשורת הרווח והן בהכנסות אך נתנה תחזית על האטה בהכנסות לרבעון הראשון. מניות החברה יורדות 4.5% במסחר המוקדם.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה