חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט: אפל ובואינג משכו את הדאו לעליות שערים בפתיחת המסחר

שלל דוחות פורסמו לפני המסחר; מיקרוסופט, פייסבוק, טסלה ועוד ידווחו לאחר נעילת המסחר; פרוטוקול ועידת השוק הפתוח יתפרסם בשעה 21:00

חדשות ספונסר 30/01/2019 16:48

א+א-

הבורסה בארה"ב פתחה את יום המסחר בעליות שערים של עד 1% במדד הנסד"ק בעקבות דוחות טובים של חברת אפל אשר פורסמו אמש לאחר נעילת המסחר. המגמה בשווקי העולם מעורבת, הניקיי היפני נעל את המסחר בירידות של 0.5% ובהונג קונג ננעלה הבורסה בעליות של 0.4%. באירופה גם כן מגמה מעורבת, הפוטסי הבריטי עולה 1.5% ואילו מדד הדקס בגרמניה יורד 0.4%. החוזים העתידיים על הנפט עולים גם היום, חוזה מסוג לייט קרוד נסחר בעליה של 0.9%.

מניות בכותרות

חברת בואינג (BA) פרסמה את דוחותיה לפני המסחר. החברה הציגה רווח של 5.48 דולר למניה מול צפי של 4.57 דולר. גם ההכנסות היו מעל הערכות השוק. החברה עברה לראשונה הכנסה שנתית של 100 מיליארד דולר. מניות החברה מזנקות מעל 6% במסחר המוקדם.

 

חברת AT&T (T) פרסה גם היא דוחות לפני המסחר, החברה פספסה בשורת ההכנסות אך עמדה בציפיות הרווח של 86 סנט למניה. מניות החברה יורדות מעל 3% במסחר המוקדם.

 

מקדונלדס (MCD) פרסמה גם היא דוחות לפני מספר דקות. החברה עקפה ב-8 סנט את תחזיות השוק עם רווח רבעוני של 1.97 דולר למניה. החברה מדווחת על האטה בעסקים בארה"ב. בשלב זה מניות החברה נסחרות כמעט ללא שינוי.

 

ענקית הקמעונאות הסינית עליבאבא (BABA) פרסמה גם היא דוחות לפני המסחר, החברה פספסה בשורת ההכנסות, אך עקפה בשורת הרווח. מניות החברה עולות כ 3% במסחר המוקדם.

 

אנת’ם (ANTM), חברת ביטוחי הבריאות הרוויחה 2.44 דולר למניה מול צפי שוק של 2.4 דולר למניה. החברה פספסה קלות בשורת ההכנסות. תחזית טובה לשנת 2019 שולחת את מניות החברה לעליות של 7% מסחר המוקדם.

 

אפל (AAPL) פרסמה אמש לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון האחרון של שנת הכספים 2018. החברה הציגה רווח של 1 סנט מעל קונצנזוס השוק ועמדה בשורת ההכנסות. השוק אשר חשש מהחברה לאחר אזהרת הרווח בתחילת השנה, שולח את מניות החברה לעליות של כ-5% לאחר שעמדה בתחזית ההכנסות.

 

חברת איביי (EBAY) עקפה את תחזיות האנליסטים ב-3 סנט והציגה רווח של 71 סנט למניה. הכנסות החברה היו בציפיות השוק. מניות החברה יורדות כחצי אחוז במסחר המוקדם.

 

יצרנית המעבדים AMD דיווחה על רווח של 0.08 דולר למניה שעמד עם ציפיות השוק, החברה פספסה בשורת ההכנסות. למרות דוחות חלשים באופן יחסי מניות החברה עולות 9% במסחר המוקדם.

 

חברת מלנוקס (MLNX) קבלה הצעה לרכישתה בעסקת מזומן ומניות ע"י חברת אינטל בשווי שמוערך בכ-6 מיליארד דולר. כך פורסם בכלכליסט מוקדם יותר היום.

 

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה