חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ג’י מדיקל קיבלה הזמנות רכש בסך 22 מיליון דולר בארה”ב

החברה הנמצאת בשליטת יעקב גבע ונסחרת באוסטרליה נמצאת במהלך של רישום כפול לנאסד"ק והנפקה מתוכננת של החברה הבת הסינית שלה בבורסה בהונג קונג

חדשות ספונסר 30/01/2019 11:33

א+א-

ג’י מדיקל, חברת הרפואה מרחוק ושירותי הבריאות הדיגיטליים מודיעה הבוקר על קבלת הזמנות רכש משמעותיות מ-Hygea Holdings Corp ומשתי חברות בנות של Hygea – Palm medical Group ו-AllCare Management Services, Inc. ההזמנות שקיבלה החברה מסתכמות ב-21.85 מיליון דולר.

 

ההזמנות הן למארז הסמרטפון הרפואי "פריזמה" וכן למערכת ניטור סימנים חיוניים לתקופה של 24 חודשים שתתחיל ב-1 באפריל 2019 ובתמורה לתשלומים שיצטברו ל-21.85 מיליון דולר. תשלומים ישולמו מדי חודש בסכומים שינוע בין 90,000 דולר ל-1.33 מיליון דולר.

 

מארזי פריזמה ומערכות הניטור יסופקו למרפאות של Hygea וכן ל-AllCare (ארגון ניהול השירותים של Hygea) ול-Palm Medical Group (אגודת רופאים בלתי תלויה).

 

Hygea היא חברת אחזקות בארה"ב. היא מחזיקה בבעלותה מרפאות רופאים, חברות המספקות שירותי עזר (בתי מרקחת ומתקני טיפול ואבחון, אגודות רופאים עצמאיות וישויות אחרות של שירותים רפואיים המספקות רצף טיפולי למטופלים פרטיים או למבוטחי Medicare ו-(Medicaid. עם קבוצת רופאים ב-76 תחומי התמחות, Hygea מקימה ומחזיקה בבעלות ארגוני ניהול שירותים המחזיקים בחוזים עם Medicare ועם קופות חולים (HMOs) כיום מנהלת Hygea יותר מ-190,000 חברים ומטופלים.

 

מנכ"ל ג’י מדיקל, ד"ר יעקב גבע, הגיב על הזמנות הרכש, "היום אנו מציינים את כניסתנו המסחרית לשוק חשוב בארה"ב עבור ההתקנים שלנו, המחזיקים בהסכמות רפואיות. אנו גאים לשתף פעולה עם גוף רב-לאומי מכובד ומוכר בתעשייה ברמתה של Hygea".

 

"לשותפה שלנו היסטוריה ארוכה של אספקת פתרונות ושירותי בריאות רב תחומיים. אנו גאים מאוד ש-Hygea מכירה בכך שההתקנים והשירותים הרפואיים שלנו חיוניים לדור העתיד של מערכות ושירותי טיפול רפואי מודרניים ומקיפים. אנו ממשיכים להגדיל את נתח השוק שלנו בארה"ב בתחום חשוב זה של שירותי בריאות דיגיטליים. הזמנות הרכש שנחתמו היום מציבות אותנו בעמדה איתנה לקראת רישומנו הכפול בנסד"ק."

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה