חדשות וול סטריט ושווקי העולם

שבוע המסחר בוול סטריט נפתח בעליות שערים קלות

הנאסד"ק עולה 0.3%; לוקסו אונקולוגי מזנקת מעל 65%

חדשות ספונסר 07/01/2019 16:05

א+א-

יום המסחר הראשון לשבוע נפתח ביציבות דאו ג’ונס יורד 0.2%, SP500 עולה 0.12% ונאסדק עולה 0.3%. משרד החוץ הסיני אמר היום כי הם מצפים לעבוד יחד עם עמיתיהם מארה"ב ליישם הסכם סחר בהקדם. ההצהרה מגיעה לאחר שנציג מארה"ב נמצא עם צוות נרחב בסין לסבב דיונים בן יומיים, שיגיע לסיומו ביום ג’ הקרוב.

 

מניות נוספות שבכותרות-

 

המשך מיזוגים ורכישות בתחום הביוטק נמשך. לפני המסחר פורסם כי חברת אלי לילי (LLY) תרכוש את לוקסו אונקולוגי (LOXO) בעסקה ששווייה 8 מיליארד דולר במזומן או 235 דולר למניה. העסקה מגיעה לאחר שביום חמישי חברת סלג’ן (CELG) הסכימה להמכר לחברת בריסטול מאיירס בעסקת מזומן ומניות שערכה 74 מיליארד דולר או לפי מחיר מניה של 102.43 דולר.

 

לאחר הירידות החדות ואזהרת הרווח של חברת אפל (AAPL) מהשבוע שעבר, דיווחה היום החברה על עסקה עם סמסונג. החברה תכניס את תוכניות איי טיונס לטלוויזיות החכמות של סמסונג בחודשים הקרובים.

 

חברת החשמל Pg&E ) PCG) יורדת 20% במסחר המוקדם. החברה אשר מקום מושבה בקליפורניה בוחנת להכריז על פשיטת רגל עבור חלק או כל עסקיה. לחברה התחייבויות של מיליארדי דולרים לאזור מוכה השריפות בקליפורניה.

 

גנרל מוטורס (GM) מקבלת העלאת המלצה מתשואת שוק לתשואת יתר מ-BMO קפיטל. מניות החברה עולות 1.4% במסחר המוקדם.

 

גנרל אלקטריק (GE) עולה מעל 3.5% במסחר המוקדם. העליה מגיעה על רקע דיווח שאפולו גלובל מנג’מנט מתעניינת ברכישת חברת הליסינג למטוסים אשר בבעלותה של ג’נרל אלקטריק. הערכות שווי מדברות על שווי שנע סביב 40 מיליארד דולר.

 

יצרנית השבבים מיקרון (MU) מקבלת גם היא העלאת המלצה מ-BMO קפיטל, מתשואת שוק לתשואת יתר. למרות האתגרים מאמינים ב BMO שהחברה תוביל לדור ה FCF למרות תרחישי שוק קשים.

 

 

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה