פרוסט וסאליבן מעדכנים אנליזה לקדימהסטם ומשאירים את מחיר היעד ללא שינוי 1.12 ₪ למניה

"שווי החברה התעדכן לכ-97 מיליון ש"ח מחיר היעד מנגד לא השתנה בשל הגיוס שנעשה במחיר שוק דומה"

חדשות ספונסר 29/11/2018 13:10

א+א-

פרוסט אנד סטלבין פרסמו עדכון על חברת קדימהסטם, חברת ביופארמה בשלב קליני המתמחה ברפואה רגנרטיבית. לחברה שני מוצרים לטיפול ב-ALS ולטיפול בסוכרת. קדימהסטם השלימה באוקטובר  גיוס הון בהיקף של 5.15 מיליון דולר ובמחיר של 65 אג’ למנייה; בנוסף, מומשו כתבי אופציה שהוסיפו עוד 3.6 מיליון ₪. קדימהסטם תיכלל במדד צמיחת הבורסה, מדד הביומד ומדד ה-GlobalBlueTech החל מה-6 בדצמבר 2018 .

 

 

קדימהסטם הינה "תאגיד קטן" ועל כן החברה מדווחת באופן חצי שנתי. מדו“ח המחצית הראשונה עולה כי במהלך המחצית ה-1 של שנת 2018 לחברה לא היו הכנסות וההפסד הסתכם בכ-11 מיליון ש"ח ביחס לתקופה המקבילה בשנת 2017 בו הסתכם ההפסד בסך של כ-9.11 מיליון ₪.

 

השלמת הגיוס הוסיפה כ-19 מיליון ש"ח לשווי החברה ומנגד החברה ממשיכה בקצב שריפת מזומנים של כ-1.6 מיליון ש"ח בחודש, על כן נכון למועד כתיבת דוח אנליזה זה, התוספת לשווי החברה היא כ-11 מיליון ש"ח; בנוסף, עודכן שער הדולר שלפיו בוצעה ההערכה (מ-3.6 ש"ח לדולר, ל-3.72 ש"ח לדולר) וכן עודכן שיעור ההיוון לכ-20.3%( במקום % 22 ) בשל קיטון אי הוודאות ברמת המאקרו.

 

לאור שינויים אלו שווי החברה התעדכן לכ-97 מיליון ₪. בהערכתנו הקודמת השווי הסתכם לכ-69 מיליון ₪. מחיר היעד מנגד לא השתנה בשל הגיוס שנעשה במחיר שוק דומה, טווח מחיר יעד נותר בין 1.03 ש"ח ל -1.21 ₪, ממוצע של 1.12 ש"ח.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה