פנטזי נטוורק מינתה את ד”ר קובי בוקסדורף לראש הוועדה המייצעת להשקעות בתחום הקנאביס

בוקסדורף, מנהל ויזם בתחום הביוטכנולוגיה, ישמש כראש הוועדה המייעצת לאחר שהחברה הודיעה לאחרונה על מזכר הבנות להשקעה ראשונה בתחום הקנאביס

מערכת ספונסר 25/09/2018 12:12

א+א- 4

 פנטזי נטוורק בע"מ מודיעה על מינויו של ד"ר קובי בוקסדורף לראש הוועדה המייעצת של החברה אשר יספק שירותי ייעוץ חיצוני להשקעות בתחום הקנאביס. ד"ר בוקסדורף, מנהל ויזם בתחום הביוטכנולוגיה, ישמש כראש הוועדה המייעצת של פנטזי נטוורק עבור השקעות בתחום הקנאביס, לאחר שהחברה הודיעה לאחרונה על מזכר הבנות להשקעה ראשונה בתחום זה בחברת Cbdigital. החברה תפעל לצירופם של מספר יועצים נוספים לוועדה המייעצת לטובת בחינת פרוייקטים ועסקאות השקעה נוספות.

 

ד"ר בוקסדורף מוביל פיתוח שיטה ייחודית לגידול קנאביס לתעשיית התרופות ברמת GMP והמוצרים הסופיים יהיו חומרי גלם Pharma Grade אשר ישמשו כחומרים פעילים בתרופות מבוססות קנאביס. בנוסף, ד"ר בוקסדורף מפתח בשיתוף עם חוקרים נוספים שיטות להשבחה גנטית של צמחי קנאביס לקיצור זמן היבול, הגדלת היבול ליחידת שטח ולייצור צמחים עמידים למחלות. כמו כן, ד"ר בוקסדורף, הנו שותף מייסד ומנכ"ל חברת Nightika העוסקת בפתרון חדשני לבעיות בתחום הנשימה.

 

ד"ר בוקסדורף היה אחד ממובילי המחקר על אינטראקציות מולקולריות וביוכימיות בין צמחים לפתוגנים ופיתוח הדברה ביולוגית במסגרת פוסט-דוקטורט במחלקה המיקרוביולוגית של האוניברסיטה העברית בי-ם והנו בעל הסמכה בגנטיקה והשבחה של צמחים מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בנוסף, הוביל מספר מחקרים בתחום ההנדסה הגנטית בצמחים והיה שותף למעל עשרה מאמרים מדעיים. לד"ר בוקסדורף ניסיון עשיר בפיתוח קיטים דיאגנוסטים לזיהוי מחלות בשיטות חדשניות מחברת דיאגנוסטיקה בינלאומית ועד לאחרונה ניהל מעבדות שירות שהיו אחראיות לולידציות שהוגשו לרשויות (בין היתר ל-FDA ול-CE) והנו בעל ניסיון רב בהובלת פרויקטים במו’’פ והעברתם מפיתוח לייצור והובלת מחקרים יישומיים מהאקדמיה והתעשייה. לבוקסדורף דוקטורט בביוטכנולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר MBA מהמכללה למנהל.

 

ד"ר בוקסדורף אמר: "אני מברך על שיתוף הפעולה עם פנטזי נטוורק ועל כך שאוכל לתרום מניסיוני כראש הוועדה המייעצת של החברה להשקעות בתחום הקנאביס. אני מאמין שאוכל לסייע לחברה בקבלת החלטות להשקעות בעלות פונטציאל עסקי משמעותי באחד התחומים העולים בעולם הרפואי והטיפולי, אשר המחקר בו נמצא עדיין בתחילת דרכו וכבר זכה לאישור רגולטורי חשוב ראשון של ה-FDA לפני מספר חודשים."

 

דני צדוק, מנכ"ל משותף בפנטזי נטוורק’ אמר: "אנו שמחים על הצטרפותו של ד"ר בוקסדורף שישמש כראש הוועדה המייעצת של החברה. ניסיונו העשיר בתחום הביוטכנולוגיה בכלל ובתחום חקר הצמחים בפרט יביא ערך משמעותי לפנטזי נטוורק בבחינת השקעות נוספות בתחום הקנאביס. אנו ממשיכים לבחון השקעות בתחום זה, כמו גם בתחומים נוספים, לאחר שהודענו לפני מספר שבועות על מזכר הבנות לעסקת השקעה ב-Cbdigital, וצירופו של ד"ר בוקסדורף יהווה חלק משמעותי בהובלת ההחלטות שלנו להשקעות נוספות בתחום זה."

 1. מניות בכתבה
 2. ביומילק

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אם נראה לך שמישהו בקליבר שלו

  נכנס על בסיס אופציות בלבד מבלי לברר לעומקו של עניין אתה טועה. האתר של קבוצת בניש זה עסקה כבדה. זה רשת אתרים ליתר דיוק אם הבנתי את הקונספט.... תחשוב שלפנטזי יהיה רבע מאתר שימכור פרומיל משוק הcbd, בארהב... מה גם שדובר על הנפקה בחול (אותה לפנטזי תהיה הזכות לקדם..) אני בעד התקדמות מדודה בנתיב מאשר ריצת אמוק לתוך הסבך. וזה בדיוק מה שפנטזי עושים צעד צעד לפי התכנית
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  redbear 25/09/2018 22:43

 2. 2
  אני פחות מרוצה..

  לא מכניסים עסקה אמיתית...כבדה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hadasguy 25/09/2018 21:22

 3. 3
  פנטזי

  כל הכבוד לצוות ההנהלה רואים שהם חושבים נכון המשיכו כך ישר כח,,,,

  איציק 25/09/2018 15:10

 4. 4
  ממשיכים להתקדם. כל הכבוד דני ודודו

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  redbear 25/09/2018 10:29