מגדל: יוסי סירוטה מונה למנהל חטיבת חסכון ארוך-טווח ובריאות

סירוטה ימונה למשנה למנכ"ל וחבר הנהלה, ויהיה אחראי על תחום ביטוח חיים ובריאות, ותחום אקטואריה ביטוח חיים ובריאות

מערכת ספונסר 20/09/2018 12:12

א+א-

מגדל דיווחה הבוקר (ה’) על מינויו של יוסי סירוטה למנהל חטיבת חסכון ארוך טווח ובריאות. סירוטה ימונה למשנה למנכ"ל וחבר הנהלה, ויהיה אחראי על תחום ביטוח חיים ובריאות, ותחום אקטואריה ביטוח חיים ובריאות.

 

מדובר בחיזוק משמעותי לתחום חיסכון ארוך הטווח של החברה, שכן סירוטה הוא מאנשי המקצוע המנוסים והבולטים בתחום. מטרת מינויו למנהל מערך חסכון ארוך טווח הגדול בישראל היא לייצר חיבור ואחידות בין תחומי הפעילות במגדל על מנת להתאים את התנהלות התחומים למגמות עולם הביטוח, ולפתח מוצרים חדשים ומובילים בתחום.

 

בשנת 2004 מונה למנכ"ל Swiss Re ומאז מילא תפקידים רבים בחברה כאשר בתפקידו האחרון שימש כדירקטור טרנספורמציה טכנולוגית אשר במסגרתו עסק בחדשנות טכנולוגית בביטוח משנה, ובגיבוש פתרונות טכנולוגיים לאתגרים עסקיים.

 

לסירוטה ידע מקצועי וניסיון רב במבטחי משנה ובענפי ביטוח חיים ובריאות, בביטוח אלמנטרי - רכוש וחבויות. בנוסף, סירוטה מומחה בסולבנסי שתיים ובקיא באמצעים בהם ניתן להקטין את דרישות ההון באמצעות ביטוח משנה.

 

בין השנים 2015-2017 כיהן כמנהל אזור המזרח התיכון בSwiss Re, במהלכן זכה במספר פרסים עבור הישגיו המקצועיים, ביניהם פרס בינלאומי עבור נועזות בעסקאות – Bold in Transaction Award וכן בהוקרה נוספת עבור ניהול סגירת עסקים גדולים ומורכבים.

 

סירוטה הינו בוגר תואר ראשון בהנדסה ותואר שני במתמטיקה, שניהם מאוניברסיטת ניו- יורק, ובעל תארים מקצועיים באקטואריה בישראל ובארצות הברית.

 

מנכ"ל החברה, דורון ספיר, בירך על מינויו של סירוטה, ואמר: "מגדל פועלת כל העת למתן מענה לצרכי עמיתיה בתחום חסכון ארוך טווח, והצטרפותו של יוסי סירוטה לשורות החברה הוא חיזוק משמעותי שיעניק מקצועיות וניהול ראוי ונכון לתחום העיקרי של החברה".

  1. מניות בכתבה
  2. מגדל ביטוח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה