המניה הזו מגיעה לתמיכה מהותית - זמן לקנות?

מניית חברת הבניה והפיננסים פאלטה גרופ נסחרה אמש תחת לחץ של מוכרים. האם רמת התמיכה תחזיק גם הפעם?

דובי קורן 14/08/2018 15:24

א+א-

חברת פאלטה גרופ (סימול – PHM) הינה חברת בנייה ומתן פתרונות מימון בארה"ב ובדרום אמריקה. פעילות החברה מאורגנת ב 2 חטיבות עסקיות, חטיבת הבניה למגורים באמצעות מותגיה השונים והחטיבה הפיננסית העוסקת במתן פתרונות מימון ומשכנתאות ללקוחותיה. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 8.2 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השני של השנה ב 26.7, המניה הציגה רווח של 0.89 דולר למניה מול צפי של 0.74 דולר למניה. בתגובה לדוחות אליו מניות החברה מאזורי התמיכה בהן היא נסחרת אולם מאז ועד היום המניה לא עשתה הרבה ויותר מזה נעלה אמש את המסחר בנמוך חדש לשנת 2018.

 

ניתוח טכני

שנת 2018 לא מאירה פנים למניות החברה עם ירידה של 20% מרמות השיא של חודש ינואר סביב 35 דולר ועד לרמות השפל האחרונות סביב 27.5-27.8 דולר למניה.

 

לאחר הירידות החדות של חודש פברואר, נכנסה המניה לתנועה צידית כשאתמול סגרה המניה ברמתה הנמוכה ביותר מתחילת שנת 2018 אך טרם שברה את התמיכה שצוינה לעיל.

 

גרף מניית PHM; מקור: StockCharts.com

 

ירידה מתחת לאזור התמיכה שהוזכר ייתן טריגר שלילי במניה עם יעד לאזור של 25 דולר בשלב ראשון. לחובבי ההיפוכים עדיף יהיה להמתין לראות התבססות ויציאה קדימה מאשר לנחש תחתית.

 

לאחר הסקירה אתמול על LEN שגם היא ספגה ירידות שערים חדות נראה שתת הסקטור הזה תחת לחץ של מוכרים ולכן עדיף יהיה לא להמר על תחתיות אלא להמתין לראות את הקונים חוזרים למניות האלה.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה