שופרסל משיקה אפליקציה ייעודית לעיוורים

שופרסל הינה רשת המרכולים הראשונה בעולם להטמיע פתרון מסוג זה ובכך פותחת את שעריה לציבור שקודם לכן התקשה לבקר בו באופן עצמאי

מערכת ספונסר 11/06/2018 09:43

א+א-

 שופרסל משיקה אפליקציה ייעודית לעיוורים שמאפשרת להם לערוך קניות באופן עצמאי, בפרטיות, בכבוד וללא תלות בגורמים מסייעים. שופרסל הינה רשת המרכולים הראשונה בעולם להטמיע פתרון מסוג זה ובכך פותחת את שעריה לציבור שקודם לכן התקשה לבקר בו באופן עצמאי. מדובר בפרויקט מהפכני שמבטא חדשנות וחברתיות מצד שופרסל כחברה שמאפשרת לעיוורים להתמצא ברחבי הסופר.

 

צביקה ביידא, סמנכ"ל לקוחות ושירות בשופרסל: "אנו שמחים על היותנו רשת הסופרמרקטים הראשונה בישראל ולמיטב ידיעתנו אף בעולם, אשר מאפשרת התמצאות של עיוורים וכבדי ראייה ברחבי הסופרמרקט, דבר שמשפר את עצמאותם ואת יכולת התפקוד שלהם. מבחינתנו ניהול שירות וחווית לקוח כוללים דאגה לכל ציבור הלקוחות שלנו, כולל אלו עם מוגבלות ראייה ואחרת. לאחר שהשלמנו את פריסת המערכת בכ- 200 מסניפי הרשת בעקבות כשנה של עבודה מאומצת בנושא, יוכלו מעתה עיוורים להסתובב ברחבי הסניפים הגדולים והבינוניים שלנו ולעשות שימוש באפליקציה שפיתחה חברת RightHear ובאמצעותה להתמצא ולנווט ברחבי הסניף ביתר קלות".

 

איך זה עובד? העיוורים או בעלי לקות הראיה הולכים לבד עצמאית עם המכשיר והוא מכוון אותם באופן קולי בדיוק לאזור של המצרכים המבוקשים. האפליקציה הייחודית פותחה עבור שופרסל על ידי מפתחי חברת ""RightHear. על פי ההערכות בישראל ישנם כ- 150 אלף איש עם עיוורון או לקות ראיה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה