אלביט מערכות חזרה לשפלים האחרונים האם נוצרה כאן הזדמנות קניה?

מניית אלביט מערכות מתהפכת היום שוב על השפל השנתי האם יש כאן הזמנות קניה?

דובי קורן 14/05/2018 15:41

א+א- 1

החברה, אלביט מערכות בע"מ עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות לחימה אלקטרוניות ואמצעי לחימה מתקדמים עבור השוק הביטחוני. החברה מפתחת ומשווקת מערכות אלקטרוניות ואלקטרו אופטימיות מתקדמות למגוון רחב של לקוחות ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח של מערכות שליטה ובקרה לשוק הצבאי, השבחת כלים צבאיים, טייס, רכב ושייט ובפיתוח של כלי טייס בלתי מאוישים. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 17.3 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני – לפני כחודש וחצי סקרתי את המניה וההיפוך אז בשום מקום הביא את החברה לשפל חדש במחיר סביב 40000 נקודות, שיא מדצמבר 2016 אשר פריצתו הביאה את השיאים האחרונים במניה מעל 50000 נקודות. מאזור התמיכה האחרון קבלנו תיקון עולה לקראת סיום החודש הקודם וזה נעצר ברמה של 44800 נקודות.

 

בשבועיים האחרונים חזרה המניה להיסחר תחת לחץ של מוכרים וזה כשהאווירה בשוק חיובית בסה"כ. אתמול נגעה המניה שוב בשפל האחרון ובאזור התמיכה סביב 40000 נקודות והיום המניה נסחרת בעליות שערים במחזור ער יחסית.

 

לסוחרים אגרסיביים אשר המתינו בסבלנות נוצרה הזדמנות קניה אגרסיבית (בסיכון גבוה), .כניסה חלקית סביב רמות השפל עם סטופ יחסית קצר ונוח בסגירה מתחת ל 40000 נקודות, עם פוטנציאל יציאה קדימה מאזור תמיכה טכני ופסיכולוגי עגול לעבר הגבוה האחרון סביב 44500/800 נקודות.

 

משפט חשוב שהולך איתי לאורך הדרך, אם נכנסים אגרסיבי זה אומר שיוצאים אגרסיבי ולכן נעילה מתחת לתמיכה צריך להפעיל סטופ בלי חוכמות ובלי פרשנות מיותרת.

 

חשוב לציין שהמניה נמצאת במומנט שלילי חזק מאוד וזה שהיא יורדת לנמוכים אחרונים ועוד באווירת שוק חיובית זהו דבר שאינו חיובי במיוחד. לכן, מי ששונא סיכונים עדיף לוותר על כניסה ולחפש את הטריידים במניות שנמצאת במגמה חיובית יותר.

 

 

אלביט מערכות – גרף יומי

 

 

 

בהצלחה לסוחרים.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    כיף לקרוא את הסקירות של דובי!

    תודה|4|
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    boomstik 14/05/2018 16:26