האם נוצרה הזדמנות קניה במניית אלביט מערכות?

המניה עולה היום וקוטעת רצף של 10 ימי ירידות ברציפות. עד לאן יכולה לתקן?

דובי קורן 01/04/2018 12:10

א+א-

אלביט מערכות - החברה עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות לחימה אלקטרוניות ואמצעי לחימה מתקדמים עבור השוק הביטחוני. החברה מפתחת ומשווקת מערכות אלקטרוניות ואלקטרו אופטימיות מתקדמות למגוון רחב של לקוחות ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח של מערכות שליטה ובקרה לשוק הצבאי, השבחת כלים צבאיים, טייס, רכב ושייט ובפיתוח של כלי טייס בלתי מאוישים. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 18.4 מיליארד ₪.

 

מהזווית הטכנית, המניה סובלת ממומנטום שלילי בתקופה האחרונה ועד כה איבדה כ- 18% מערכה במהלך החודש וחצי שחלפו. הירידות האחרונות הביאו להיפוך מגמה, לאחר שנים רבות של עליות שערים עקביות, שכן שבירתה של רצועת התמיכה בין 46000-44500 נקודות הינה מהותית מאוד.

 

אלביט מערכות – גרף יומי

 

למרות כל זאת הירידה האחרונה והרציפה שלחה לא מעט אינדיקטורים טכניים בגרף היומי לרמות נמוכות ביחס לגרף המחיר ולעבר של המניה. כבר ביום חמישי האחרון ראינו מחזור מסחר ער עם לא מעט עסקאות מתואמות ולמרות זאת ראינו סגירה יציבה (ללא עליות שערים).

 

היום נסחרת המניה בעליות שערים ונראה שחצי ההיפוך שהגיע ביום חמישי מקבל תוקף לתיקון כלשהו בטווח הקצר ולאחר הירידות האחרונות. לסוחרים שמחפשים עסקה יכולים לחפש כניסה למניה עם סטופ בנמוכים האחרונים בסגירה מתחת ל 42000 נקודות. מכיוון שהמניה לאחר מהלך יורד קשה לגזור יעד עולה. בדיקה של רצועת התמיכה שנשברה היא משהו שבהחלט אפשרי לתקופה הקרובה.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה