חדשות אנליסטים

בעקבות ביצועים חלשים בתיק ההשקעות: מעלות הורידו דירוג לחברת מדלי קפיטל

דירוג המנפיק ירד מ-‘+ilA‘ ל-‘ilA‘, בדומה לדירוג איגרות החוב הבכירות הלא מובטחות של החברה. תחזית הדירוג יציבה

מערכת ספונסר 23/04/2018 16:25

א+א-

חברת הדירוג מעלות מודיעה על הורדת הדירוג של חברת מדלי קפיטל ל-’ilA’ בעקבות ביצועים חלשים בתיק ההשקעות, התחזית יציבה.

 

מדלי קפיטל קורפוריישן (Medley Capital Corporation, MCC) דיווחה על מחיקות אשראי וחובות שאינם נושאים הכנסה גדולים בהשוואה לקבוצת הייחוס, בעת שהיא מנסה לצמצם את התיק הישן של לווים קטנים ללא תמיכה של משקיעים פיננסיים. מעלות מורידים את דירוג המנפיק של MCC ל-‘ilA‘ מ-‘+ilA‘. כמו כן, מורידים בחברת הדירוג את דירוג איגרות החוב הבכירות הלא מובטחות של החברה ל-‘ilA‘ מ-‘+ilA‘. תחזית הדירוג יציבה.

 

"על אף שאנו צופים שיעבור זמן עד ש-MCC תסיים לבנות מחדש את תיק ההשקעות שלה, להערכתנו רמת החובות שאינם צוברים ריבית והפסדי השקעות ממומשים יתמתנו בעתיד. תחזית הדירוג משקפת גם את הערכתנו כי החברה תשמור על יחס כיסוי נכסים גבוה מ-220%", הוסיפו במעלות.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה