שיווק ופרסום

אייל שני מונה לסמנכ”ל השקעות בחברת הקרנות של אפסילון

שני (43), המחזיק בניסיון עשיר של מעל לעשור בשוק ההון ובניהול קרנות נאמנות, כיהן בתפקידו האחרון כמנהל השקעות בקרנות הנאמנות של ’אנליסט’

מערכת ספונסר 15/04/2018 11:46

א+א- 1

אייל שני (43) מונה לתפקיד סמנכ"ל השקעות בחברת קרנות הנאמנות של בית ההשקעות אפסילון. שני, המחזיק בניסיון עשיר של מעל לעשור בשוק ההון ובניהול קרנות נאמנות, כיהן בתפקידו האחרון כמנהל השקעות בקרנות הנאמנות של ’אנליסט’, כאשר קודם לכן מילא שורה של תפקידים בכירים בתחום ניהול ההשקעות, בניהם מנהל קרנות ב-’דש קרנות נאמנות’.

 

שני, נשוי ואב לשלושה, בוגר תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות במימון מהקריה האקדמית המכללה למנהל ותואר ראשון (BA) בכלכלה וניהול עם התמחות במימון ושוק ההון מאוניברסיטת בן-גוריון.

 

שמואל פרנקל, מנכ"ל בית ההשקעות אפסילון, בירך על המינוי ואמר: "לאייל יכולות מוכחות וותק של עשרות שנים בענף ההשקעות. אני סמוך ובטוח כי אייל יתרום רבות להשגת היעדים המשמעותיים שהצבנו וליצירת ערך רב עבור לקוחות החברה. אייל יצטרף לצוות הניהולי של חברת הקרנות של אפסילון בראשות גיל קורן ואני בטוח שמינויו של אייל מהווה עוד אבן דרך בהמשך שגשוג וצמיחת בית ההשקעות כבר 30 שנה. אני יחד עם הנהלת אפסילון מאחלים לאייל המון הצלחה בתפקידו החדש".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    ומה עם רושפלד??

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אייילה 15/04/2018 13:24